Wygrane z Innovatio Risk Solutions Ltd

Nie bójcie się Państwo walczyć o siebie, kiedy wpadliście w długi. Codziennie pokazujemy, że można się z nimi uporać, kiedy będą Wam służyli specjalistyczną pomocą prawną w oddłużaniu, mecenasi z naszej kancelarii Portal Dłużnika. To dzięki ich pracy, znajomości tematu i zaangażowaniu, nasi kolejni Klienci zmniejszyli swoje zadłużenia. Tym razem przedstawiamy rozstrzygnięcia sporów, zainicjowanych przez Innovatio Risk Solutions, które wniosło do sądów pozwy o zapłatę długów w wysokości 3.860,24 zł, 3.600,58 zł i 2.519,93 zł. Pozywający nabył wierzytelności na drodze cesji i jako wierzyciel wtórny zyskał prawo, aby domagać się ich zapłaty sądzie. Ale na drodze stanęli profesjonaliści w oddłużaniu i pokrzyżowali plany. Dziś więc trzy kolejne wygrane z Innovatio Risk Solutions. Sądy wydały wyroki oddalające powództwa w całości. 

Powód: Innovatio Risk Solutions Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 3.860,24 zł, 3.600,58 zł, 2.519,93 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Masz długi? Życie bez nich też jest możliwe

Osobie, która wpadła w długi i siedzi w spirali zadłużenia, dosłownie zawalił się cały świat. Nie będziemy tutaj nawet roztrząsali z jakiego powodu tak się stało, ponieważ na etapie poważnego zadłużenia nie ma to znaczenia. Stało się i dłużnik tkwi w tym koszmarnym matrixie i zupełnie nie widzi szans na wydostanie się  niego. To co jest ważne to, czy będzie w stanie zacząć coś z tym wszystkim robić. Czy zrozumie i uwierzy, że i dla niego istnieje szansa na życie bez długów. Jeżeli nie dopuści najpierw do siebie chociażby takiej myśli, nie widzimy szans na poprawę komfortu życia.

Zapamiętaj, że jeżeli wpadłeś w długi, możesz także z nich wyjść, a mecenasi z Portalu Dłużnika pomogą Ci w oddłużaniu.

Wygrane z Innovatio Risk Solutions

Nasi Klienci uwierzyli, że z naszą specjalistyczną pomocą w oddłużaniu, wyjdą z długów. A my ich oddłużamy, wygrywając dla nich kolejne sprawy, tym razem z Innovatio Risk Solutions.

Chcesz zobaczyć więcej wygranych spraw z Innovatio Risk Solutions? Kliknij tu -> https://portal-dluznika.pl/?s=innovatio&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wygrane z Innovatio Risk Solutions

Wygrane z Innovatio Risk Solutions

Wygrane z Innovatio Risk Solutions

Telewizja Oddłużeniowa

x