Pozew mBanku oddalony w całości

Kolejna w tym miesiącu duża sprawa z powództwa mBanku, którą mecenasi z naszej kancelarii specjalizującej się w oddłużaniu zakończyli pełnym sukcesem. Pozew mBanku oddalony w całości. Przedmiotem sporu była niebagatelna kwota, aż 53.502,84 zł, która po podjętych przez nas działaniach prawnych, została w całości uchylona przez sąd, który oddalił powództwo mBanku. Nie zapominajmy w tym miejscu o dodatkowych kosztach, które obciążyłyby naszą Klientkę, gdyby poddała się walkowerem. Mamy tutaj na myśli ustawowe odsetki za opóźnienie od pretensji głównej, jak i koszty związane z procesem, które znacząco podbiłyby dług. A tak dzięki temu, że Pani Zofia zwróciła się do Portalu Dłużnika o pomoc prawną w oddłużaniu, może teraz cieszyć się z wygranej.  

Powód: mBank Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 53.502,84 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Czy sąd II instancji może zmienić korzystny dla mnie wyrok?

Proszę Państwa, odnosząc się do powyższego pytania, należy odpowiedzieć, że tak. Sąd II instancji może zmienić korzystny wyrok, wydany przez sąd rejonowy na rzecz pozwanego (dłużnika). Ale musi mieć ku temu mocne podstawy, świadczące, że orzekanie nie przebiegało prawidłowo. Czasami i nam zdarza się taka sytuacja, ale naprawdę są to incydentalne przypadki, ponieważ broniąc naszych Klientów, opieramy wnoszone zarzuty na mocnych dowodach, które znajdujemy w pozwach i załącznikach oraz takich, które nie mijają się ze stanem faktycznym sprawy. To pozwala nam odpierać apelacje, wnoszone przez podmioty rynku finansowego, w prowadzonych przez nas sporach.

Pozew mBanku oddalony w całości

Kolejna sprawa z mBankiem i kolejny pozew mBanku oddalony w całości. Oddłużyliśmy Klientkę naszej kancelarii oddłużeniowej na naprawdę duża kwotę. Wiemy jak Pani Zofia denerwowała się, czekając na wyrok sądu I instancji. Teraz już go mamy i wiemy, że nasze zarzuty były jak najbardziej zasadne.

Chcesz zobaczyć więcej wygranych spraw z mBank? Kliknij tu -> https://portal-dluznika.pl/?s=mbank&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozew mBanku oddalony

Telewizja Oddłużeniowa

x