Sądy oddalają powództwa Ultimo Portfolio Investment

Ponownie sądy oddalają powództwa Ultimo. Dzięki naszej specjalistycznej pomocy prawnej ogólne zadłużenia naszych Klientów zmniejszyły się odpowiednio o 11.063,00 zł, 7.745,00 zł i 7.719,35 zł. Chyba każda z osób, która boryka się z problemem długów, stwierdzi, że  warto było się bronić z pomocą naszych mecenasów, którzy profesjonalnym podejściem do oddłużania, tak pięknie pomogli kolejnym Klientom Portalu Dłużnika.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 11.063,00 zł, 7.745,00 zł, 7.719,35 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pomoc prawna w oddłużaniu, nie zawsze przebiega tak jak powinna. Dlatego szukaj jej w Portalu Dłużnika

Nie umiemy prowadzić spraw Klientów naszej kancelarii oddłużeniowej na pół gwizdka. U nas nie ma bylejakości i załatwiania po łebkach. Niejednokrotnie mamy sytuacje, gdzie naprawdę ważą się losy całych rodzin i musimy zachowywać się bardzo odpowiedzialnie, podejmując się oddłużania. Ale ci z Państwa, którzy są Klientami Portalu Dłużnika, doskonale wiedzą, że jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu. Nie ma u nas miejsca na niedoróbki, czy porzucanie zadłużonego w środku sprawy. A wiemy, że tak się dzieje, ponieważ także takie osoby szukają u nas pomocy prawnej. Jednak naprawianie cudzych błędów, jest o wiele trudniejsze, niż poprowadzenie oddłużania od samego początku do końca. A bywa, że pewnych zaniedbań, niestety nie da się już wyprostować i żal, a nawet złość jest wówczas tym większa, kiedy okazuje się, że sprawa była do wygrania. Jak widać pomoc prawna w oddłużaniu, nie zawsze przebiega tak jak powinna, dlatego szukaj jej u mecenasów z Portalu Dłużnika

Sądy oddalają powództwa Ultimo

Profesjonalne podejście do oddłużania, pozwoliło Klientom naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, na skuteczną obronę przed pozwami Ultimo Portfolio Investment. Prezentowane dzisiaj powództwa, upadły w sądach w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Sądy oddalają powództwa Ultimo

Sądy oddalają powództwa Ultimo

Sądy oddalają powództwa Ultimo

Telewizja Oddłużeniowa

x