Pozew Recoverso OU oddalony w całości

Recoversco, czyli wierzyciel wtórny mający swoja siedzibę w Estonii, wniósł do sądu pozew o zapłatę długu. Dochodził od Pani Beaty 983,04 zł. Jak widać ta czynność prawna, nie dała powodowi możliwości ściągnięcia od Klientki naszej kancelarii oddłużeniowej pieniędzy. Po pierwsze, pozwana broniła się z pomocą specjalistów, a po drugie, to właśnie nasi mecenasi po zapoznaniu się z dokumentami w sprawie, zauważyli tam wiele braków. Wynikało z tego, że podniesione przez Recoverso roszczenie jest bezpodstawne. Mając tak twarde dowody na niezasadność powództwa, z naszym doświadczeniem w oddłużaniu, nie mieliśmy trudności w podniesieniu właściwych zarzutów, które przekonały sędziego orzekającego w tym sporze do naszego stanowiska. Oddalił pozew Recoverso OU w całości.

Powód: Recoverso RMC OU w Tartu (Estonia)
Wartość przedmiotu sporu: 983,04 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika, wiedzą jak wykazać niezasadność powództwa

Klienci naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika z chwilą, kiedy zwracają się do nas o pomoc prawną, mają zagwarantowane wsparcie mecenasów, którzy działają w sprawach o długi nie od kilku miesięcy. Ich wiedza, ogromne doświadczenie i ciągle doskonalone umiejętności w oddłużaniu, przekładają się na jakość pracy i skuteczność podejmowanych działań. I to co jest kluczowe w sporach o zapłatę, wiemy w jaki sposób trzeba analizować dokumenty w tego typu sprawach i na co zwracać uwagę, aby znaleźć ewentualne niedociągnięcia wniesionego pozwu. Oczywiście, aby było wszystko jasne, nie wszystkie pozwy są wadliwe, ale jak pokazuje nasze kilkunastoletnie doświadczenie w oddłużaniu, tych felernych jest naprawdę sporo. W rękach prawdziwych ekspertów stają się narzędziem, pozwalającym na skuteczną obronę przed roszczeniem. Jeżeli znajdziemy najmniejszy punkt zaczepienia, wiemy jak wykazać niezasadność powództwa.

Pozew Recoverso OU

Jak przystało na rasowych ekspertów w oddłużaniu, profesjonalnie wykazaliśmy niezasadność powództwa podniesionego przez Recoverso. Dzięki temu wygraliśmy dla naszej Klientki spór z wierzycielem wtórnym i zmniejszyliśmy jej zadłużenie.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozew Recoverso OU

Telewizja Oddłużeniowa

x