Kolejne wygrane sprawy z Ultimo

Procesowanie się z pozywającymi o zapłatę długów, pozwala jednorazowo osiągnąć, odczuwalne zmniejszenie zadłużenia. Jest to najszybsza i śmiemy twierdzić, że najskuteczniejsza metoda prowadząca do oddłużenia. Dlatego, kiedy tylko mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej widzą, że będzie to zasadne, stosują właśnie tę metodę. Procesowe oddłużanie było wskazane w prezentowanych dzisiaj sprawach z powództwa Ultimo Portfolio. Spory dotyczyły pozwanych długów  wysokości 2.808,00 zł, 2.797,00 zł i 2.222,00 zł. Jak widać na wyrokach zamieszczonych poniżej, mamy kolejne wygrane sprawy z Ultimo. Po podjętych przez mecenasów działaniach prawnych, sądy oddaliły w całości powództwa Ultimo Portfolio Investment.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 2.808,00 zł, 2.797,00 zł, 2.222,00 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Sąd może okazać się Twoim sprzymierzeńcem tylko wówczas, kiedy będziesz się bronił

Dłużniku zapamiętaj, że naprawdę powinieneś bać się sądu, a raczej trafiających tam spraw o zapłatę długów, ale tylko wówczas, kiedy pozostaniesz bierny i nie będziesz podejmował działań w swojej obronie. Jak widać, to jaki może zostać wydany wyrok, zależy tylko od Ciebie. Musisz zrozumieć, że pozew o zapłatę i nawet wydanie nakazu zapłaty, wcale nie musi oznaczać obowiązku zapłaty podniesionego roszczenia, ustawowych odsetek za opóźnienie i kosztów procesu. Aktywna postawa i obowiązkowe zwrócenie się o pomoc prawną, do kancelarii specjalizującej się w oddłużaniu takiej jak nasz Portal Dłużnika. Wówczas, kiedy podejmiemy się obrony przed podniesionym roszczeniem, to właśnie ten demonizowany przez wielu zadłużonych sąd, może okazać się Twoim sprzymierzeńcem. Jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że wydane orzeczenie ( wyrok), okaże się korzystne i pozbędziesz się długu.

Kolejne wygrane sprawy z Ultimo

Nasze Klientki zachowały się odpowiedzialnie. Kiedy zostały pozwane przez Ultimo Portfolio Investment, jak najszybciej zwróciły się do Portalu Dłużnika o pomoc prawną. My skutecznie zadziałaliśmy i sądy oddaliły powództwa Ultimo.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Kolejne wygrane sprawy z Ultimo

Kolejne wygrane sprawy z Ultimo

Kolejne wygrane sprawy z Ultimo