Jeżeli ktoś powie, że wyroki wydawane przez sądy, które ograniczają wniesione powództwa nie są korzystne dla pozwanych, to niech zobaczy na orzeczenia w prezentowanych dzisiaj sprawach. Profi Credit dochodziło od naszych Klientów zapłaty długu w wysokości 30.486,96 zł, a po podjętych przez nas działaniach do zapłaty pozostało 2.270,45 zł. Jeżeli oszczędność po stronie zadłużonych wyniosła 28.216,51 zł, to czymże ona jest jak nie sukcesem. Dlatego będziemy zawsze uważali, że wyroki w sprawach Profi Credit Polska ograniczające roszczenia wierzycieli, są tak samo korzystne jak i te oddalające powództwa w całości. Jedne i drugie pozwalają na zmniejszanie zadłużenia i prowadzą do oddłużenia.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 12.069,06 zł, 11.068,96 zł, 7.348,94 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Dopłaty do niespłaconych kapitałów pożyczek 1.124,00 zł, 710,02 zł, 436,43 zł, oddalenia w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu

Ciesz się z każdego ograniczonego powództwa

Nie bądźmy zachłanni i cieszmy się z każdego zmniejszonego długu, którego zapłaty dochodził w sądzie wierzyciel. Nie zapominajmy, że jednak pożyczaliśmy pieniądze, których nie oddaliśmy. Więc wyrok wydany przez sąd, który po podjętych przez naszych ekspertów w oddłużaniu krokach prawnych, ogranicza powództwo, będzie dla Państwa bardzo korzystny. Bowiem jeżeli już będziecie zobowiązani cokolwiek zapłacić, to będzie to kwota rzeczywiście należna powodowi, a nie zawyżone opłaty, którymi chciano Was obciążyć.

Wyroki w sprawach Profi Credit Polska

Gdyby pozwani przez Profi Credit nie zwrócili się do mecenasów z naszej kancelarii oddłużeniowej po specjalistyczną pomoc prawną, nie byliby na tym etapie wychodzenia z długów, na którym są dzięki naszym mecenasom. Zadziałaliśmy procesowo w prezentowanych dzisiaj sprawach i dzięki temu, zadłużenie każdego z naszych Klientów znacząco się zmniejszyło. Wyroki ograniczające przez sądy wysokości pozwanych przez Profi Credit długów, są bardzo korzystne dla każdego z pozwanych. Dzięki takim rozstrzygnięciom, oddłużyliśmy naszych Klientów na prawie 30.000,00 zł, dokładając koszty procesowe, które musieliby ponieść w przypadku przegranych.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

wyroki w sprawach Profi Credit Polska

wyroki w sprawach Profi Credit Polska

wyroki w sprawach Profi Credit Polska