Kolejne oddalone powództwa Ultimo Portfolio Investment

Nasi Klienci dźwigają na swoich barkach bagaż doświadczeń. Są to najczęściej błędne decyzje finansowe, które spowodowały niewypłacalność i związane z tym długi. Na szczęście nie muszą borykać się z tym problemem sami. Mają u swojego boku mecenasów wyspecjalizowanych w oddłużaniu z naszej kancelarii prawnej Portal Dłużnika. I to oni bardzo aktywnie działają w ich sprawach. Dzisiaj rozstrzygnięcia sporów z powództwa Ultimo Portfolio Investment, gdzie  broniliśmy naszych Klientów, nie tylko przed wniesionymi pozwami o zapłatę, ale wydanymi już przez sądy nakazami zapłaty. Skutecznie wniesione sprzeciwy, pozwoliły na wykazanie, że Ultimo myliło się co do istnienia długów. Podniesione przez pełnomocników pozwanych zarzuty, jednoznacznie wskazywały na niezasadność dochodzonych roszczeń. Sądy oddaliły w całości powództwa Ultimo Portfolio Investment.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 7.272,95 zł, 5.954,00 zł, 4.521,15 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pomożemy Ci wyjść z długów

Mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, pomogą Ci uporać się z zadłużeniem. Zaplanujemy działania, aby wszystko mogło przebiegać w uporządkowany sposób. Posegregujemy Twoje sprawy na te kwalifikujące się do procesu, negocjacji, odzysku czy sankcji kredytu darmowego, Będziemy działali wielokierunkowo, aby otoczyć Cię kompleksową pomocą prawną w oddłużaniu. Będziesz wiedział co dzieje się w każdej z Twoich spraw i sam także w każdej chwili, będziesz mógł skontaktować się z naszym mecenasem, aby uzyskać odpowiedź na nurtujące pytania. Po prostu pomożemy Ci wyjść z długów.

Kolejne wygrane z Ultimo

Wszyscy pozwani w prezentowanych dzisiaj sporach są nowymi Klientami naszej kancelarii oddłużeniowej, dlatego jeszcze nieobeznani z oddłużaniem, nie zdawali sobie nawet sprawy, że z naszą specjalistyczną pomocą prawną w oddłużaniu, będą mogli tak skutecznie bronić się przed pozwami. Jak widać, nic nie zastąpi mecenasów znających się na swoim fachu. Tylko dzięki ich wiedzy i umiejętnościom w oddłużaniu kolejni Klienci zostali oddłużeni na łączną kwotę 17.748,10 zł.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

powództwa Ultimo Portfolio Investment

powództwa Ultimo Portfolio Investment

powództwa Ultimo Portfolio Investment