Na przestrzeni lat spotykając się w sądzie z funduszem sekurytyzacyjnym Eques Debitum, musimy stwierdzić, że wnoszone przez ten podmiot pozwy zmieniają się.  Są bez porównania lepiej przygotowane, niż jeszcze rok temu. Obrona przed podnoszonymi roszczeniami staje się coraz trudniejsza, ale jednak nie jest niemożliwa po warunkiem, że mecenas zajmujący się obroną, wie co ma robić. A, że eksperci w oddłużaniu z Portalu Dłużnika wiedzą jak podejść do każdego powództwa, udowadniają dwie prezentowane dzisiaj sprawy. Znów Eques Debitum przegrywa w sądach. Wniesione powództwa zostały oddalone w całości.

Powód: Eques Debitum FIZ NFS
Wartość przedmiotu sporu: 4.982,21 zł, 2.091,00 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Wierzyciele uczą się na swoich błędach

Działając już tak wiele lat w oddłużaniu, obserwujemy jak wszystko co ma z nim związek zmienia się. Zmienia się prawo, my się zmieniamy, rozwijamy, doskonalimy dla Państwa, aby móc skutecznie pomagać w wychodzeniu z długów. Ale i nasi przeciwnicy procesowi też nie zasypują gruszek w popiele. Musimy przyznać, że jeszcze dosłownie rok temu, o wiele łatwiej wygrywało się w sądach w szczególności z wierzycielami wtórnymi. Pozywając o zapłatę długu, popełniali nieporównywalnie więcej błędów niż obecnie. Po wielu przegranych w sądach, też zaczęli wyciągać wnioski, dlaczego tak się dzieje i zaczęli pozywać bardziej profesjonalnie. Nie powiemy, aby to cieszyło naszych mecenasów. No ale cóż, my tez nie śpimy i szukamy nowych, skutecznych metod, pozwalających jeżeli już nie na oddalenie przez sąd całego roszczenia, to chociaż ograniczenie jego wysokości.

Proszę Państwa, wszyscy uczymy się na swoich błędach i to samo robią dochodzący od Was zapłaty. Ale ze specjalistyczną pomocą w oddłużaniu, nie jesteście bezbronni.

Eques Debitum przegrywa w sądach

Jak widać nasi specjaliści w oddłużaniu nadążają za Eques Debitum i są w stanie skutecznie bronić przed pozwami. Eques Debitum przegrywa w sądach dwie kolejne sprawy.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Eques Debitum przegrywa w sądach

Eques Debitum przegrywa w sądach