• Home
  • Aktualności
  • Profesjonalna obrona dłużników w wykonaniu naszych mecenasów

Profesjonalna obrona dłużników w wykonaniu naszych mecenasów

Pamiętajmy, że każda zaciągnięta pożyczka lub kredyt, może sprawić, że spotkają nas kłopoty finansowe, mogące nawet znaleźć swój finał w sądzie. Dobrze jeżeli wówczas, tak jak Klienci naszej kancelarii, zwrócą się Państwo o pomoc prawną do mecenasów z Portalu Dłużnika, którzy specjalizują się w oddłużaniu. Wówczas możemy zawalczyć nawet o oddalenie w całości podniesionego roszczenia. Tak się stało w prezentowanych sprawach z powództwa Prokura, gdzie skutecznie obroniliśmy naszych Klientów przed roszczeniami funduszu sekurytyzacyjnego. Wykazaliśmy niezasadność dochodzonych procesowo długów. Sądy podzieliły nasze stanowisko w sporach z Prokura i oddaliły roszczenia, obciążając powoda kosztami procesowymi. Pokazuje to bezdyskusyjnie, że profesjonalna obrona dłużników ma sens i jest możliwa.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 7.449,85 zł, 1.241,14 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Każda pożyczka lub kredyt może spowodować wpadnięcie w długi

Tak proszę Państwa, to co napisaliśmy wyżej nie jest truizmem, tylko czymś z czym spotykamy się każdego dnia. Jako kancelaria prawna specjalizująca się w oddłużaniu, doskonale wiemy od czego zaczynały się kłopoty finansowe szukających u nas pomocy Klientów, których oddłużaniem się zajmujemy. Zazwyczaj początek zadłużania był niewinny i nie zapowiadał kłopotów. Jednak w niesprzyjających okolicznościach, jeden kredy pociągnął za sobą drugi, potem poszły pożyczki i stało się. Pożyczanie okazało się lawiną nie do zatrzymania, a długi bardzo urosły. Wówczas to nasi mecenasi pomagają w opanowaniu sytuacji.

Profesjonalna obrona dłużników

Mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej służą Państwu specjalistyczna pomocą prawną, we wszystkich sprawach związanych z długami. Poddamy bardzo dokładnej analizie dokumenty i przedstawimy nasze stanowisko. W dzisiejszych sprawach z powództwa Prokura, zostały wydane nakazy zapłaty, więc jedyną drogą na obronę było wdanie się w spór przed sądem. Tak też zrobiliśmy i kolejny raz pokazaliśmy, jak niezastąpiona jest nasza pomoc. Po podjętych krokach prawnych, sądy nie uwzględniły roszczeń Prokura i oddaliły je w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

profesjonalna obrona dłużników

profesjonalna obrona dłużników