Pozew Vivus oddalony w całości

Siedzisz po szyję w długach i nie widzisz dla siebie żadnego rozwiązania? Usiądź spokojnie i spróbuj poszukać dla siebie pomocy. Pani Karina znalazła ją nie gdzie indziej jak w internecie, kiedy szukając porad jak wyjść z długów, trafiła na stronę Portal Dłużnika należącej do naszej kancelarii oddłużeniowej. To co tam przeczytała okazało się dla niej nie tylko skarbnicą konkretnych informacji, ale przede wszystkim znalazła w końcu kontakt do prawdziwych ekspertów w oddłużaniu. I tak została Klientką naszej kancelarii oddłużeniowej, którą wyprowadzamy z długów. Dzisiaj kolejna wygrana. Tym razem pozew Vivus oddalony został w całości, a powód dochodził niebagatelnych 8.169,46 zł plus koszty procesu i odsetki.

Powód: Vivus Finance Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 8.169,46 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Portal Dłużnika to strona naszej kancelarii oddłużeniowej

Z rozmów z naszymi Klientami wiemy, że to właśnie dzięki stronie Portal Dłużnika, która należy do naszej kancelarii oddłużeniowej, zdecydowana większość zadłużonych znalazła właściwą i skuteczną pomoc prawną. Pierwsze na co zwrócili uwagę to znajdujące się tam artykuły, które zawierają wiele cennych dla zadłużonych informacji. Dodają im też otuchy i wiary w siebie. Mówią o tym, że z długów można wyjść, a także w jaki sposób pracujemy. Ponadto, każdy z nich jest opatrzony wyrokiem wydanym przez sąd, ugodą zawartą z wierzycielem, czy innym oficjalnym dokumentem potwierdzającym nasze działania. To przekonuje wielu, że warto zwrócić się do naszych specjalistów w oddłużaniu o pomoc prawną, ponieważ będą jej udzielali prawdziwi eksperci w tej dziedzinie. Nasza strona Portal Dłużnika pokazuje, że z długami można i trzeba walczyć.

Vivus vs Portal Dłużnika

Vivus nie jest łatwym przeciwnikiem i nigdy nie poddaje się bez walki. Jednak nasi mecenasi przedstawili sądowi bardzo mocne dowody na niezasadność podniesionego roszczenia. Pozew Vivus oddalony został w całości, a nasza Klientka może skreślić ponad 10 tysięcy nienależnego długu liczonego wraz z kosztami procesu.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozew Vivus oddalony