mBank pozywa o zapłatę 10.985,59 zł

mBank pozywa naszych Klientów stosunkowo często, ale równie często sprawy wytoczone przez siebie przegrywa. Dziś sprawa o zapłatę 10.985,59 zł. Naszej Klientce długi towarzyszyły już od dawna, ale przez ostatni rok urosły do takich rozmiarów, że zupełnie straciła nad nimi kontrolę. Jako pomoc prawną w oddłużaniu wybrała naszą kancelarię oddłużeniową Portal Dłużnika i to nasz mecenas, reprezentował Klientkę jako jej pełnomocnik w sporze z mBankiem. Trudna sprawa zmobilizowała do działania więcej naszych specjalistów, którzy musieli ustalić właściwy plan oddłużania. Nie było łatwo, ale jak widać po wydanym przez sąd wyroku, daliśmy radę i uzyskaliśmy wspaniałe orzeczenie. Sąd oddalił w całości powództwo mBanku.

Powód: mBank S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 10.985,59 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Jakie są konsekwencje niespłacania długów?

Ci z Państwa, którzy przecenią swoje możliwości finansowe i doprowadzą się do przekredytowania prędzej czy później zaczną mieć trudności z terminowym regulowaniem zaciągniętych zobowiązań. To co na początku dawało radość i pozwalało spełniać marzenia, teraz stało się ciężarem niemożliwym do udźwignięcia,. Konsekwencją takiego stanu będą na pewno  działania windykacyjne prowadzone przez wierzycieli lub firmy specjalizujące się z odzyskiwaniu długów. Ten etap nie należy do przyjemnych, ponieważ windykatorzy wykorzystują niewybredne środki nacisku, aby wydobyć od dłużnika pieniądze. Potem jeżeli to nic nie da, następuje faza wnoszenia do sadów pozwów o zapłatę. Jeżeli zadłużony nie broni się, to będzie miał szybką drogę do egzekucji komorniczej, jeżeli nie zapłaci wszystkiego z nakazu zapłaty lub wyroku. Jeśli jednak podejmie się obrony przed roszczeniami, gdzie będą pozwanego reprezentowali mecenasi specjalizujący się w oddłużaniu, ma szansę na uniknięcie nawet zapłaty całego dochodzonego roszczenia. Ale tutaj wszystko zależy od tego co eksperci z Portalu Dłużnika znajdą w dokumentach dostępnych w sprawie.

mBank pozywa i znów przegrywa

Klientka naszej kancelarii oddłużeniowej dzięki pomocy ekspertów z Portalu Dłużnika, nie jest już nic winna mBankowi. Wykazaliśmy w sądzie niezasadność podniesionego roszczenia.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

mBank pozywa