Oddłużanie i sprawa z Santander Consumer Bank SA

Większości pozwów o zapłatę wnoszonych do sądów przez banki, kojarzą się z dużymi kwotami roszczeń. A jak pokazuje prezentowana dzisiaj oddłużanie i sprawa z Santander Consumer Bank na 1.987,40 zł. Może nie jest to zawrotna suma, ale dla osoby, która wpadła w pętlę zadłużenia, stanowi już prawdziwe wyzwanie. Mamy kolejny przykład, że należy bronić się przed każdym nakazem zapłaty, ponieważ tylko takie podejście będzie pozwalało na zmniejszanie zadłużenia. A jeszcze obrona prowadzona przez mecenasów z naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, gwarantuje, że zostanie zrobione wszystko, aby pomóc pozwanemu. I oto uzyskaliśmy wyrok wydany przez sąd, który oddala w całości powództwo Banku.

Powód: Santander Consumer Bank S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 1.987,40 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Ryzyko wpisane jest w proces oddłużania

Zapamiętajmy raz na zawsze, że oddłużanie polega na zmniejszaniu długu, a nie narażaniu zadłużonego na ponoszenie niepotrzebnych kosztów, Trzeba też zaznaczyć, że ryzyko jest wpisane także w naszą pracę oddłużeniową. Nie da się tego uniknąć, ale jeżeli już, to musi zostać maksymalnie zminimalizowane, aby nie przysporzyło naszym Klientom jeszcze większych problemów finansowych.

Proszę Państwa, podejmując decyzję o oddłużaniu, musicie zdawać sobie sprawę, że nie będzie możliwości, aby wszystkie Wasze długi zostały oddalone przez sąd. Po prostu nie ma takiej możliwości. Ryzyko wpisane jest nie tylko w oddłużanie procesowe, ale także w negocjacyjne. Bowiem do dialogu potrzebna jest dobra wola obu stron. Jednak oddłużanie z kancelarią specjalizującą się w tej dziedzinie i pod czujnym okiem ekspertów z Portalu Dłużnika, daje Wam niewspółmiernie większe szanse na upranie się z zadłużeniem i zminimalizowanie ponoszonych kosztów, związanych ze spłatą powstałych długów.

 Oddłużanie i sprawa z Santander Consumer Bank

Oddłużamy naszego Klienta i mamy za sobą kolejną zakończoną w sądzie I instancji sprawę z powództwa Santander Consumer Banku. Wygraliśmy ten spór o zapłatę i zmniejszyliśmy dług Pana Wiktora.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie i sprawa z Santander