Kiedy pozwani przez Ultimo Portfolio Investment, poprosili naszych specjalistów w oddłużaniu o pomoc, wszystkim doskwierała ta sama przypadłość. Były to długi i nakazy zapłaty wydane przez sądy na rzecz wierzyciela wtórnego. Wszyscy byli także przerażeni i niespokojni o zakończenie tych sporów. Pełnomocnicy naszych Klientów dawali im nadzieję, że wszystko zakończy się dobrze. I rzeczywiście, mamy już wyroki oddalające w sprawach z Ultimo.

Powód: Ultimo Portfolio Investment
Wartość przedmiotu sporu: 7.821,60 zł, 6.794,27 zł, 6.724,00 zł, 4.970,51 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Długi dotykają nie tylko jedną osobę. Zarażają się nimi nasi najbliżsi

Komuś kto stoi z boku i nie ma pojęcia czym jest posiadanie długów, może wydawać się, że jest to problem jednej osoby, tylko dłużnika, który niefrasobliwie zaciągał zobowiązania. Zdarzają się takie jednostkowe przypadki, ale naprawdę nader rzadko. Przecież ktoś ma ojca, matkę, brata, siostrę, narzeczoną, żonę, dzieci i te osoby nawet, kiedy jeszcze nie wiedzą o długach, widzą, że ich bliski się zmienił. Nie jest taki pogodny jak kiedyś. Ciągle chodzi zamyślony i smutny. Dziwnie reaguje na dzwonek do drzwi, czy kolejny telefon. To wszystko sprawia, że atmosfera w domu staje się ciężka i zwiastuje coś naprawdę złego.

Zapamiętaj, że problem długów nie dotyka tylko Ciebie. Nie tylko Ty będziesz musiał zmagać się z niepewnością, lękiem i ogromnym stresem. Wszyscy, którzy są blisko, także odczują tę sytuację, a najbardziej dzieci. Długi to wyjątkowo zakaźna choroba, przenosząca się także na tych, którzy nie pożyczyli nawet złotówki. Dlatego zanim sięgniesz po pożyczki, pomyśl też o tych, którzy są obok Ciebie i będą przez to musieli przechodzić.

Wyroki oddalające w sprawach z Ultimo

Pozwy Ultimo Portfolio zostały wniesione do sadów rejonowych właściwych dla miejsca zamieszkania naszych Klientów. We wszystkich wnieśliśmy sprzeciwy od wydanych nakazów zapłaty i wdaliśmy się w spory przed sądami. Wykazaliśmy niezasadność podniesionych roszczeń.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyroki oddalające w sprawach z Ultimo

Wyroki oddalające w sprawach z Ultimo

Wyroki oddalające w sprawach z Ultimo

Wyroki oddalające w sprawach z Ultimo