Często niepewni swojego losy dłużnicy, dopiero po konsultacji prawnej w naszej kancelarii oddłużeniowej zaczynają rozumieć, że jednak nie są w tak beznadziejnej sytuacji, jak im się wydawało. Oczywiście są długi, które będą musieli uregulować, ale sporo z nich odpadnie chociażby po obronie procesowej. Tak słało się ze znaczącym zadłużeniem Pana Szymona, które zmieniło wierzyciela. Kreos NSFIZ nabył dług i uzyskał nakaz zapłaty na 10.955,58 zł. Kiedy mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej podjęli się obrony naszego Klienta, wszystko potoczyło się sprawnie i co najważniejsze, tak jak zakładaliśmy. Sąd oddalił w całości powództwo Kreos.

Powód: Kreos NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 10.955,58 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Po co mi konsultacja prawna w kancelarii, jak przecież mam internet

No i właśnie znajdujemy się w miejscu, kiedy liczni zadłużeni zamiast szukać prawdziwej specjalistycznej pomocy w oddłużaniu, uznają, że całą wiedzę, aby się bronić przed wierzycielami, znajdą w internecie. Wychodzą z założenia, że jest to na tyle dobre źródło informacji, że już nic więcej nie jest im potrzebne. Jakież jest ich zdziwienie, kiedy po prostym sprzeciwie od wydanego w postępowaniu upominawczym nakazu zapłaty, przychodzi im na wezwanie sądu wnosić inne pisma procesowe. Okazuje się, że gotowce z sieci nie wystarczają, a jeżeli już to są nieskuteczne. Pozwani o zapłatę długów, przegrywają sprawę za sprawą.

Proszę Państwa, oddłużanie jest naprawdę skomplikowane. To nie jest prosta sprawa. A to procesowe najczęściej przypomina zaciętą walkę kancelarii prawnych, ale tylko wówczas, kiedy pozwany posiada zawodowego pełnomocnika. W innym przypadku, zostaje od razu połknięty i może zapomnieć o jakimkolwiek sukcesie w sporze przed sądem.

Kreos NSFIZ nabył dług i uzyskał nakaz zapłaty

Pan Szymon nie bronił się sam, kiedy został pozwany przez Kreso. W jego imieniu występował mecenas z naszej kancelarii oddłużeniowej. Profesjonalna pomoc prawna przyniosła naszemu Klientowi wygraną. powództwo upadło w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Kreos NSFIZ nabył dług i uzyskał nakaz zapłaty