Dzięki specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu, której udzieli mecenasi z naszej kancelarii, Klientka pozwana przez spółkę Prosperial o zapłatę 1.842,78 zł, może już zapomnieć o dochodzonym długu. Korzystając z naszej profesjonalnej pomocy, jest wśród tych zadłużonych, którzy mogą liczyć na rzetelną opieką i solidne poprowadzenie sprawy od początku do jej zamknięcia. Sąd wydał wyrok oddalający w całości powództwo Prosperial. 

Powód: Prosperial Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 1.842,78 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Na podstawie dokumentów w sprawie ustalamy plan oddłużania

Nasza praca oddłużeniowa opiera się na dowodach, mających potwierdzenie w faktach. Ustalając plan oddłużania nie bujamy w obłokach i nie czytamy z kryształowej kuli, tylko opieramy się na tym co widzimy. To dokumenty w każdej ze spraw, którą zajmują się nasi mecenasi, pozwalają im na wybranie najlepszego rozwiązania i ustalenie strategii działania. Jest ona różna w zależności od tego co znajdziemy na przykład w pozwie i załącznikach (jeżeli są), w umowie kredytu lub pożyczki lub w potwierdzeniach wpłat. Wszystko ma znaczenie, ponieważ pozwala na ustalenie właściwego planu oddłużania. Można też powiedzieć, że dobry plan na wyjście z długów to przynajmniej połowa sukcesu.

Klientka pozwana przez spółkę Prosperial

Kiedy tylko Klientka naszej kancelarii oddłużeniowej dostarczyła wszystkie dokumenty, mające związek z pozwanym przez Prosperial długiem. Oczywiście poddaliśmy je szczegółowej analizie. I to ona obnażyła jego wszystkie niedoskonałości i braki. To właśnie potocznie nazywane przez nas „papiery”, odegrały główną rolę. Pozwoliły ustalić taki plan oddłużania procesowego, który dał naszym mecenasom argumenty, na wykazanie niezasadności powództwa. Jak widać sąd uznał nasze zarzuty za zasadne, ponieważ wydał wyrok oddalający. Klientka pozwana przez spółkę Prosperial może w końcu odotchnąć z ulgą.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Klientka pozwana przez spółkę Prosperial