Spółka finansowa udzielająca szybkich pożyczek online, doskonale zdaje sobie sprawę, że jej umowy zawierane z Klientami nie spełniają wszystkich wymogów. Dlatego wniesienie właściwie uargumentowanego oświadczenia o sankcji kredytu darmowego, będzie skutkowało spłatą tylko udzielonego finansowania bez dodatkowych kosztów. Czy tak jak w przypadku Pani Edyty jeszcze, zwrotu pieniędzy na zamkniętych przez nią chwilówkach. Jak widać, Miloan uznała sankcję kredytu darmowego i zwróciła naszej Klientce prawie 3.500,00 zł. Ponownie pomogliśmy w zasileniu budżetu osoby, którą oddłużamy.

Wezwany: Miloan Polska Sp. z o.o.
Zadanie: Uzyskanie sankcji kredytu darmowego
Uzyskany efekt: Uznanie sankcji kredytu darmowego i zwrot ok. 3.500,00 zł, stanowiące opłaty powyżej udzielony kapitał pożyczki

Przy sankcji kredytu darmowego odzyskujemy pieniądze

Oczywiście nie zawsze tak jest, że po uznaniu przez pożyczkodawcę sankcji kredytu darmowego, należą się Klientowi pieniądze. Dzieje się tak tylko wówczas, kiedy spłacił już zaciągniętą pożyczkę ze wszystkimi kosztami, a potem po przeanalizowaniu sprawy przez naszych ekspertów w oddłużaniu, okazało się, że może, a nawet powinien skorzystać z dobrodziejstwa SKD. Wówczas już wiemy co mamy napisać i jakimi argumentami podeprzeć kierowaną reklamację, aby okazała się skuteczna. Oczywiście nie wszyscy oddaja pieniądze na drodze porozumienia. Wówczas występujemy z pozwem do sądu i na tej drodze odzyskujemy pieniądze.

Miloan uznała sankcję kredytu darmowego i zwraca pieniądze

Nasza Klientka nawet nie przypuszczała, decydując się na współpracę z nasza kancelarią oddłużeniową, że jej oddłużanie nie będzie tylko skupiało się na obronie procesowej przed pozywanymi długami. Sama doświadcza tego jak działamy wyprowadzając ją z długów. Podchodzimy do tego tematu całościowo, podejmując kompleksowe działania, których celem jest także odzyskiwanie nienależnych pożyczkodawcom pieniędzy. Dzisiaj sprawa z Miloan, gdzie przy okazji złożenia oświadczenia o sankcji kredytu darmowego, wezwaliśmy do zwrotu nadpłaconych przez Panią Edytę pieniędzy. Spółka finansowa pozytywnie odniosła się do naszej reklamacji i po uznaniu SKD, przelała na konto naszej Klientki pieniądze, wpłacone przez nią ponad udzielony kapitał pożyczek.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Miloan uznała sankcję kredytu darmowego