Ponownie Credissimo uznaje sankcję kredytu darmowego. Pożyczkodawca na nasze wezwanie odpowiedział negatywnie, ale nie mieliśmy zamiaru poddawać się, ponieważ byliśmy przekonaniu co do naszych racji. Wystąpiliśmy o wsparcie do Rzecznika Finansowego i dopiero po tym ruchu z naszej strony, firma pożyczkowa przychyliła się do wniesionego wcześniej wniosku. Jak widać, Credissimo dzięki naszemu uporowi, w końcu uznało sankcję kredytu darmowego.

Wezwany: Credissimo Polska Sp.z.o.o.
Zadanie: Oświadczenie o  sankcji kredytu darmowego
Uzyskany efekt: Uzyskanie sankcji kredytu darmowego

Dla kogo sankcja kredyty darmowego?

Sankcja kredytu darmowego jest dobrą opcją przy wychodzeniu z długów dla tych, którzy jeszcze nie uregulowali do końca zaciągniętej pożyczki, ale posiadają środki finansowe, pozwalające na zaspokojenie w terminie różnicy jaka powstała między udzielonym kapitałem, a spłaconą kwotą. W innym przypadku nie zalecamy korzystania z tej formy oddłużania, ponieważ złożenie wniosku jest równoznaczne z uznaniem długu. Jeżeli nie wywiążemy się z płatności, a sprawa trafi do sądu, wówczas możemy zaprzepaścić szansę na wyjście ze sporu obronną ręką. Ponadto należy zaznaczyć, że w żadnym wypadku sankcja kredytu darmowego, pozwalająca spłacić zobowiązanie bez żadnych dodatkowych kosztów, nie jest zarezerwowana tylko dla tych posiadających otwarte pożyczki. Także Ci z Państwa, którzy już je zamknęli, a po analizie dokumentów przez specjalistów w oddłużaniu z naszej Kancelarii Prawnej Exire okaże się, że mogą z niej skorzystać, także mogą o nią wystąpić i odzyskać pieniądze, które wpłacili ponad udzielony kapitał. Należy też pamiętać, że z takiej formy spłaty możemy skorzystać do roku od wymagalności roszczenia.

Jak widać, aby uniknąć w przyszłości kłopotów związanych z sankcją kredytu darmowego, warto skonsultować ten krok ze specjalistami w oddłużaniu.

Credissimo uznaje sankcję kredytu darmowego

Nasz Klient dopłaci tylko niewielką kwotę do niespłaconego kapitału udzielonej przez Credissimo pożyczki i będzie mógł zapomnieć o tym zobowiązaniu. Sporo zaoszczędzi przede wszystkim na prowizji.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Credissimo uznaje sankcję kredytu darmowego