Wadliwie skonstruowana przez pożyczkodawcę umowa, nie zwierająca wszystkich elementów określonych przez prawo, pozwala na skorzystanie przez konsumenta z sankcji kredytu darmowego, czyli spłaty tylko samego udzielonego finansowania bez dodatkowych kosztów. Analizując umowę pożyczki udzielonej naszemu Klientowi przez Provema, uznaliśmy, że niedostatecznie został spełniony obowiązek informacyjny związany z zaciągniętym zobowiązaniem. Dodatkowo, zażądaliśmy zwrotu 680,12 zł. Dzięki podjętym krokom, chociaż trochę podratowaliśmy budżet naszego Klienta. Kolejny raz Provema uznaje sankcję kredytu darmowego.

Wierzyciel: Provema Sp. z o.o.
Zadanie: Uznanie sankcji kredytu darmowego
Uzyskany efekt: Provema uznaje sankcję i zwraca 680,12 zł, wpłaconych ponad udzielony kapitał pożyczki

Sankcja kredytu darmowego to także oddłużanie

Oddłużanie w odsłonie mecenasów z naszej Kancelarii, która działa na rzecz zadłużonych, ma naprawdę wiele odsłon. Po tylu latach działania  w tym obszarze, doprowadziliśmy naszą pracę do perfekcją, zawierając w niej wszystko to, co ma związek z oddłużaniem. Dostosowujemy podejmowane przez nas kroki do aktualnego stanu prowadzonych spraw, sięgając także do już zamkniętych zobowiązań. Bowiem okazuje się, że to właśnie tam kryją się prawdziwe perełki, które pozwalają naszym Klientom ratować finanse. Jedną z opcji, po którą także sięgamy, jest oświadczenie o sankcji kredytu darmowego. Tam, gdzie kapitał nie został jeszcze spłacony, Klient do niego dopłaca, a tam gdzie spłacił wszystko, po uznaniu przez firmę pożyczkową SKD, wzywamy o zwrot wszystkich opłat poniesionych ponad udzielone finansowanie. Jednoznacznie widać, że taka forma spłaty, przynosi dłużnikowi ogromne oszczędności i pomaga w oddłużaniu.

Provema uznaje sankcję kredytu darmowego

Provema uznaje skd i w związku z tym zwraca Klientowi naszej kancelarii oddłużeniowej pieniądze, które wpłacił ponad udzielony kapitał. Oczywiście firma pożyczkowa nie zrobiła tego z własnej nieprzymuszonej woli, ale dopiero po odpowiednio uargumentowanej reklamacji, którą w imieniu Pana Jana wnieśliśmy do firmy pożyczkowej.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Provema uznaje sankcję kredytu darmowego