Czy bank jest mi winien pieniądze? Najlepiej jeżeli to pytanie zadasz naszym ekspertom z Portalu Dłużnika. Nawet jeżeli sam dogadałeś się z bankiem przypuszczamy, że nie będziesz miał do końca pewności, czy proporcjonalny zwrot kosztów po wcześniejszej spłacie kredytu, został wyliczony prawidłowo. I właśnie tę pewność jesteśmy w stanie zagwarantować, ponieważ nasi specjaliści po analizie zawartych przez Ciebie umów, precyzyjnie wyliczą co go grosza, wszystko co jest Ci należne i wystąpią o zwrot. Nasz Klient odzyskał w ten sposób od PKO BP prawie 5 tysięcy złotych zł.

Wezwany: PKO BP S.A.
Wartość przedmiotu sporu: ok. 5.000,00 zł
Zadanie: Odzyskanie pobranej prowizji
Uzyskany efekt: Zwrot prowizji po wcześniejszej spłacie kredytu

Skąd mam wiedzieć o jaki zwrot mam się zwrócić do dawnego wierzyciela?

To pytanie zadaje sobie wielu konsumentów, którzy uregulowali szybciej swoje zobowiązania i teraz chcą wystąpić o proporcjonalny zwrot wszystkich pobranych kosztów, którymi był obciążony kredyt w banku lub pożyczka w instytucji pozabankowej. Większość z nich ślęczy godzinami w Internecie, szukając wzorów w jaki sposób to wyliczyć i jakie opłaty podlegają zwrotowi. I jeszcze starają się dowiedzieć w jaki sposób umotywować kierowane do dawnego wierzyciela  wezwanie, aby było ono poparte odpowiednią podstawę prawną.

Już niejednokrotnie pisaliśmy, że wiedza, którą zdobywacie Państwo w sieci, zapewne daje Wam bardzo dużo. Jednak nigdy nie zastąpi konsultacji prawnej, udzielonej przez specjalistów z naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika. Eksperci z naszego działu odzyskowego są tutaj nie do zastąpienia. Wiedzą i co jeszcze ważniejsze, umieją to wszystko bardzo precyzyjnie ogarnąć, nie gubiąc ani grosza z żadnego obszaru, który powinien obejmować rozliczenie. Oczywiście kierowane przez naszych mecenasów wezwania są perfekcyjnie opracowane pod kątem formalnym i prawnym.

Czy bank jest mi winny pieniądze?

Bardzo cieszymy się, kiedy możemy pomóc naszym Klientom odzyskać pieniądze, które zasilają im konto. Wiemy jak bardzo są im potrzebne. Dlatego rozliczenie spłaconego przez naszego Klienta kredytu w PKO BP, było dla nas tak ważne.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

bank jest mi winny pieniądze