Prowadzone przez naszych mecenasów sprawy z powództwa Prokura, stanowią bardzo duży odsetek sporów o zapłatę, z którymi mierzymy się w sądach. Dzięki naszej pracy, sądy oddalają powództwa, a pozwani mogą spać spokojnie i nie obawiać się, że Prokura uzyska klauzulę wykonalności i skieruje dług do egzekucji komorniczej. Dziś kolejne wyroki w sprawach z Prokura NSFIZ.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 9.625,93 zł, 7.569,32 zł, 4.982,46 zł, 4.855,20 zł, 3.436,53 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Niespodziewanie dowiedziałeś się o egzekucji komorniczej? Odezwij się do naszych prawników

Dla naszych mecenasów działających aktywnie w sferze oddłużania sytuacja, kiedy Klient niespodziewanie dowiaduje się o trwających już działaniach komorniczych, nie jest niczym nowym. Wiemy, że dla konkretnej osoby jest to ogromnym szokiem i zaskoczeniem, ale my często w naszej pracy spotykamy się z taką sytuacją. W większości przypadków udaje się skutecznie pomóc wracając do sprawy, która finalnie często kończy się oddaleniem powództwa. Trzeba zaznaczyć, że dbamy także o to, aby wszystkie pieniądze pobrane wcześniej podczas egzekucji wróciły do naszego Klienta. Podejmując się tego typu spraw, obejmujemy je całościowo, dbając z wysoką starannością o interesy zadłużonego.

Proszę Państwa, jeżeli zdarzyłaby się podobna sytuacja czyli dowiedzielibyście się, że komornik zajął Wasze wynagrodzenie, czy zablokował konto w banku, a wcześniej nie został doręczony nakaz zapłaty, oznacza to, że coś poszło nie tak i prawdopodobnie sprawa jest do odkręcenia. Wówczas, naprawdę jedynie pomoc kancelarii specjalizującej się w oddłużaniu, będzie w stanie profesjonalnie zająć się sprawą i posprzątać ten bałagan. Konsultacja prawna w takim właśnie miejscu, powinna być pierwszym krokiem jakie musicie wykonać. Analiza dokumentów przez ekspertów, pozwoli ustalić czy możliwy jest powrót do sprawy.

Kolejne wyroki w sprawach z Prokura NSFIZ

Prowadzone sprawy procesowe z Prokura mają się w naszej kancelarii oddłużeniowej bardzo dobrze. Wygrywamy proces za procesem. Dzisiaj prezentujemy kilka wyroków oddalających w całości powództwa funduszu.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

wyroki w sprawach z Prokura

wyroki w sprawach z Prokura

wyroki w sprawach z Prokura

wyroki w sprawach z Prokura

wyroki w sprawach z Prokura