Od pierwszej wygranej sprawy z Profi Credit minęło już wiele lat. Od tej pory coraz częściej zaczęły pojawiać się wyroki oddalające lub ograniczające roszczenia firmy pożyczkowej. Dziś prezentujemy kolejne sprawy procesowe z Profi Credit, które zakończyły się oddaleniem roszczeń w całości. Poniżej pięć kolejnych wygranych w sądach w całej Polsce.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 18.378,43 zł, 5.073,21 zł, 4.504,48 zł, 4.395,79 zł, 2.223,22 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazów zapłaty, obrona procesowa w sądzie I i II instancji
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, apelacja oddalona w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Sąd to często najlepsze rozwiązanie

Boimy się sądu i wszystkiego co jest z nim związane. Osoby mające trudności z płatnościami, wpędzają się w jeszcze większe długi, zaciągając nowe pożyczki na spłatę już posiadanych, ponieważ za wszelką cenę chcą uniknąć sądu. Niestety, takie irracjonalne działania, czynią więcej szkody niż pożytku i doprowadzają do katastrofy, która kończy się nie tylko sądem, ale i komornikiem. Dzieje się tak, kiedy zadłużony nic nie robi w swoich sprawach i nie wspiera się specjalistyczną pomocą w oddłużaniu.

My nieustannie pokazujemy na stronie Portal Dłużnika, która jest prowadzona przez naszą kancelarię oddłużeniową, że sady bardzo często stają się sprzymierzeńcami pozywanych o długi. Jednak nie dzieje się tak, kiedy pozwany pozostaje głuchy na to co zadziało się w jego sprawie. Jedynie aktywna postawa, odrzucenie lęku przed sądem i pomoc ekspertów w oddłużaniu, może sprawić, że to co wydawało się beznadzieje, wcale takim nie jest.

Sprawy procesowe z Profi Credit na 34,551,91 zł

Kolejne wygrane procesy z Profi Credit są dowodem na to, że profesjonalnie poprowadzona obrona przez tych, którzy mają doświadczenie w oddłużaniu, przynosi wspaniałe efekty. Poniżej pięć kolejnych spraw.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Sprawy procesowe z Profi Credit

Sprawy procesowe z Profi Credit

Sprawy procesowe z Profi Credit