W przypadku prezentowanych dzisiaj spraw procesowych jakie prowadziliśmy z Ultimo Portfolio, praktycznie wszyscy nasi Klienci byli namawiani do podpisywania ugód. Na szczęście pozostawali pod czujną opieką naszych specjalistów w oddłużaniu, którzy nie pozwolili na ten nieroztropny krok, skutkujący uznaniem roszczeń. Po analizie dokumentów uznaliśmy, że trzeba bronić się przed nimi w sądzie. Poniżej kolejne wyroki oddalające w sprawach Ultimo.

Powód: Ultimo Portfolio Investment
Wartość przedmiotu sporu: 7.317,00 zł, 4.148,00 zł, 3.383,00 zł, 2.830,00 zł, 2.398,00 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Podpisanie ugody z wierzycielem często może okazać się pułapką

Słowo ugoda ma bardzo pozytywny wydźwięk i nie ulega dyskusji, że kojarzy się nam dobrze. Zawierając porozumienie rozwiązujemy problem. Sami w naszej pracy oddłużeniowej mamy na swoim koncie tysiące wynegocjowanych i podpisanych ugód z wierzycielami, które pozwoliły naszym Klientom na uregulowanie ich długów i spłacenie zaciągniętych czy zasądzonych zobowiązań. Dzięki temu uniknęli przegrania sprawy w sądzie i co jeszcze gorsze egzekucji komorniczej. Jednak, kiedy zajmuje się tym ktoś kto nie ma pojęcia na co należy zwrócić uwagę, może okazać się ona pułapką, która przekreśli możliwość skutecznej obrony przed nienależnym wierzycielowi długiem, który był przedmiotem zawartej ugody.

Wyroki oddalające w sprawach Ultimo

Sprawy procesowe z Ultimo, którymi zajmują się nasi eksperci w oddłużaniu są w zdecydowanej większość dla nich jednoznaczne. Wniesione do sądu powództwa, po analizie dokumentów okazują się bezzasadne i tylko profesjonalna obrona będzie w stanie to udowodnić. Taką oferujemy naszym Klientom i dzięki niej mogą patrzeć optymistycznie w swoją przyszłość i cieszyć się z malejącego zadłużenia. Wszystkie prezentowane dzisiaj roszczenia, które były dochodzone przez Ultimo upadły w sądach w całości. Poniżej wyroki w tych sprawach.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyroki oddalające w sprawach Ultimo

Wyroki oddalające w sprawach Ultimo

Wyroki oddalające w sprawach Ultimo