Pożyczki pozabankowe często wpędzają konsumentów w nie lada kłopoty finansowe. Ci, którzy zwracają się do naszej kancelarii oddłużeniowej ze swoim problemem, mogą liczyć na profesjonalną pomoc w oddłużaniu. Z takiej właśnie korzysta Pan Jędrzej i dzięki temu wychodzi z zadłużenia. Dzisiaj kolejna wygrana sprawa, w której pozaodsetkowe koszty pożyczki upadły w całości. Tym razem naszym przeciwnikiem była firma Aasa.

Powód: Aasa Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 1.312,04 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Chcesz wyjść z długów? Skorzystaj z profesjonalnej pomocy naszych specjalistów w oddłużaniu

Aby skutecznie wychodzić z długów, trzeba mieć na to plan i wiedzieć co należy robić. Mogłoby się wydawać, że wobec tego nic prostszego jak usiąść i sobie zaplanować co robić. No właśnie, ale jak się za to zabrać? Od czego zacząć? Na czym w pierwszej kolejności się skupić?Jak wnieść sprzeciw lub zarzuty od nakazu zapłaty? Jak odnieść się do pozwu? I tak moglibyśmy sypać pytaniami bez końca, ale już widać, że nie jest to wcale takie proste i oczywiste. Ci, którzy próbują samodzielnie się bronić popełniają szkolne błędy, za które muszą słono płacić. Podobnie rzeczy się mają, gdy korzystamy z niewłaściwej pomocy prawnej. Niestety z przykrością musimy stwierdzić, że i naszym kolegom po fachu czasami wydaje się, że nie ma nic prostszego niż proces o długi. I przekonują się, że jednak się mylili, ale konsekwencje ich błędów nie poniesie kancelaria tylko pozwany, który będzie zobowiązany wyrokiem wydanym przez sąd, do zapłaty wszystkiego z odsetkami i kosztami procesu.

Dlatego, jeżeli poważnie myślisz o wyjściu z długów, szukaj pomocy tylko w kancelarii prawnej, która specjalizuje się w oddłużaniu, ma w tej dziedzinie doświadczenie i udokumentowane sukcesy.

Pozaodsetkowe koszty pożyczki oddalone w sądzie

Mieliśmy duże wątpliwości, czy dochodzone pozwem roszczenie zasługuje na uwzględnienie. Mieliśmy rację, że coś tu jest nie tak. Sąd podzielił nasze stanowisko i pozaodsetkowe koszty pożyczki upadły w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozaodsetkowe koszty pożyczki