Ileż osób pluje sobie w brodę, że nie opamiętało się w porę z wydatkami świątecznymi. Ale czy święta muszą skończyć się długami? Długi jakich narobiła nasza kolejna Klientka chcąc ugościć i obdarować całą rodzinę, ciągną się za nią już trzy lata. Teraz wie, że tak nie musiało się stać. Cieszymy się, że Pani Dorota ogarnęła swój problem i zwróciła się naszej kancelarii oddłużeniowej o pomoc. Dzisiaj prezentujemy wygraną sprawę z powództwa Invest Incaso. Po naszych działaniach sąd oddalił w całości powództwo.

Powód: Invest Incaso S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 2.503,84 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Czy święta muszą skończyć się długami?

W jednym z wcześniejszych artykułów wspominaliśmy już, że zaczyna się świąteczna gorączka. Od ładnych kilku lat, zakupowy szał zaczyna się zdecydowanie szybciej niż jeszcze kilka lat wstecz. Zapewne ma na to wpływ rzeczywistość, która nas otacza i nie pozwala zapomnieć, że już niebawem mamy święta. A, że to niebawem trwa już niemalże od początków listopada, toteż i my też zaczęliśmy już biegać jak nakręceni. Nie mamy na myśli kultowego świątecznego sprzątania, które też jest czymś dziwacznym lecz kompulsywne i nadmierne kupowanie. Wydawania pieniędzy na tony jedzenia, które potem ląduje w koszu na śmieci, kupowanie prezentów, na które nas nie stać, stało się u nas czymś normalnym. A, że z normalnością nie ma to nic wspólnego, możemy przekonać się, zerkając chociażby jak do tego podchodzą nasi zachodni sąsiedzi, którzy notabene są o wiele zasobniejsi w gotówkę niż Polacy.

Proszę Państwa, czas skończyć z tą polską świąteczną tradycją wydawania pieniędzy ponad stan. Stwierdzamy, że wydajemy zdecydowanie za dużo, niepotrzebnie i bez sensu. Zresztą, potwierdzają to także badania, które były prowadzone w tym kierunku. Rzucamy się z kasą na potęgę, a potem budzimy się z długami.

Wygraliśmy sprawę z Invest Incaso

Dzisiaj zamknęliśmy jeden ze świątecznych długów Pani Doroty. Sprawa z powództwa Invest Incaso zakończyła się oddaleniem roszczenia przez sąd.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Czy święta muszą skończyć się długami