Wygrywamy proces z EOS o ponad 37 tysięcy złotych

Co należy zrobić, kiedy niespłacony kredyt w banku trafia do funduszy EOS, a ten dochodzi długu nakazem zapłaty wydanym przez sąd? Po pierwsze, jak najszybciej zwrócić się o pomoc do naszej kancelarii, a po drugie cieszyć się, że miała miejsce cesja, która zwiększa szanse na skuteczną obronę. Na potwierdzenie naszych słów, przedstawiamy wyrok wydany przez sąd, który w całości oddala roszczenie funduszu EOS w wysokości 37.359,95 zł. Ponownie wygrywamy proces z EOS, tym razem na grubą kasę.

Powód: EOS I FIZNFS
Wartość przedmiotu sporu: 37.359,95 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Inni uznali Twoją sprawę za beznadziejną? Skonsultuj się z Portalem Dłużnika

To co innym wydaje się niemożliwe do obrony, kiedy trafia do naszej kancelarii oddłużeniowej zmienia kolor na możliwe. Zapytacie Państwo jak tak może być? Odpowiedź jest tylko jedna. Trafiliście ze swoją sprawą do właściwej kancelarii, która zna się na oddłużaniu i wie jak ugryźć najtrudniejszy temat. Oczywiście, że nie udaję się nam znaleźć lekarstwa na każdy dług, bo gdybyśmy tak napisali byłoby to kłamstwo. Portal Dłużnika gra ze swoimi Klientami uczciwie i zawsze mówi im prawdę. Jednak nasza skuteczność jest tak wysoka, że nie boimy się napisać o tych długach, z którymi nikt nie chciał się zmierzyć, a jednak naszym mecenasom udało się spełnić oczekiwania pozywanych.

Wygrywamy proces z EOS FIZNFS

Spór o zapłatę, który w imieniu naszego Klienta prowadziliśmy z funduszem sekurytyzacyjnym EOS, okazał się kolejnym sukcesem naszej kancelarii oddłużeniowej. Mecenasi z Portalu Dłużnika postawili sobie za punkt honoru, że muszą wygrać tę sprawę. Kiedy poddali analizie dokumenty dostarczone przez Pana Fryderyka, uznali, że nie biorą innej opcji pod uwagę. Ale jak zawsze podkreślamy, ostatnie zdanie należy jednak do sądu. Tym razem ten zgodził się ze wszystkimi podniesionymi przez nas zarzutami i oddalił w całości powództwo EOS.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wygrywamy proces z EOS