Zbliża się sezon świąteczny, a więc uwaga na świąteczne pożyczki. Sprawa jednej z nich w firmie Takto, ciągnęła się za naszą Klientką prawie dwa lata. Ile nerwów i stresu się z tym wiązało najlepiej wie nasza Klientka. Jej zobowiązanie zostało zbyte do zaprzyjaźnionego funduszu sekurytyzacyjnego, który skierował sprawę do sądu. Wierzyciel wtórny uparcie walczył o 7.541,82 zł. Nie udało mu się jednak wygrać z zarzutami podniesionymi przez naszych mecenasów. Sąd oddalił powództwo w całości.

Powód: Takto NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 7.541,82 zł
Zadanie: Obrona procesowa w sądzie I i II instancji
Uzyskany efekt: Apelacja oddalona w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Uwaga na świąteczne pożyczki

Proszę Państwa, święta za pasem. Jak wiemy z naszego doświadczenia w oddłużaniu, sezon na: ”Zastaw się, a postaw się”, uważamy za otwarty. Niestety te słowa są tak mocno wpisane w naszą polską mentalność, że wielu z nas nie zastanawia się w tym czasie nad wydatkami. Po prostu wszystkiego ma być dużo, wszystko ma być na bogato. A to, że potem tony jedzenia lądują w śmietniku, czy drogie prezenty i tak były nietrafione, nie ma dla zdecydowanej większości znaczenia. W związku z tym zaczyna się też polowanie na „ofiary” przez firmy pożyczkowe, które w tym czasie obłowią się jak w żadnym innym okresie. Wszystko drożeje, pensje nie koniecznie idą w górę, a przecież „tradycji” musi stać się zadość. Tylko potem po świątecznej euforii zostajemy z długami, które potrafią ciągnąć się za nami latami lub dają początek jakże zgubnej spirali zadłużenia.

Powództwo Takto NSFIZ oddalone w całości

Z problemem opisywanym powyżej, nasza Klientka zmagała się bardzo długo. W końcu sprawa trafiła do sądu, a tam z powództwem Takto NSFIZ zmierzyli się juz mecenasi z Portalu Dłużnika. Efekty widać poniżej. Powództwo oddalone w całości!

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Uwaga na świąteczne pożyczki