Nic nie cieszy nas bardziej, niż świadomość dobrze wykonanej pracy, wynikiem której jest malejące zadłużenia naszych Klientów. Między innymi właśnie wygrywane sprawy z powództwa Prokura, prowadzą wielu do śmielszego patrzenia w przyszłość. Jesteśmy dumni z naszych Klientów, że nie poddali się i przekazali swoje sprawy naszym specjalistom w oddłużaniu. Dzięki temu mogą cieszyć się z wygranych w sądach procesów i odczuwają wymierną finansową ulgę. Dziś dziesięć wygranych spraw z Prokura na blisko 52 tysiące złotych.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 9.724,58zł, 9.156,27zł, 7.172,24zł, 6.326,52 zł, 5.591,37 zł, 3.461,77 zł, 3.279,52 zł, 2.872,99 zł, 2.068,63 zł, 2.038.98 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Portal Dłużnika to kancelaria prawna, która każdego dnia potwierdza swoją skuteczność

Nie znamy nikogo kto nie byłby dumny ze swoich sukcesów. A jeżeli jeszcze te sukcesy przekładają się na innych, tym bardziej satysfakcja jest podwójna. Naszym celem, naszą misją jest oddłużanie, któremu poświęcamy całe swoje życie zawodowe. Dlatego tak bardzo cieszymy się, kiedy jesteśmy w stanie skutecznie pomagać zadłużonym. Nikt kto nie jest z nami tutaj w kancelarii w Łodzi, nie zdaje sobie nawet sprawy, jak jest to dla nas ważne. Przecież my też jesteśmy tylko ludźmi i też miewamy kryzysy i chwile zwątpienia. Ale wówczas musimy natychmiast wziąć się w garść, odrzucić na bok to co może przeszkadzać nam w pracy. Mamy świadomość jak wielka odpowiedzialność na nas ciąży. Wiemy że na naszą profesjonalną pomoc, liczą tysiące zadłużonych. Codziennie pokazujemy na stronie naszej kancelarii oddłużeniowej tylko małą cząstkę sukcesów naszych Klientów i mecenasów. Chcemy się tym dzielić, ponieważ w ten sposób pokazujemy, że można skutecznie walczyć z długami.

Dziesięć wygranych spraw z Prokura

Ponownie fundusz Prokura sypnął pozwami o zapłatę, a nasi mecenasi z Portalu Dłużnika wykazali niezasadność tych roszczeń. Sądy w różnych miastach uznały nasze zarzuty za zasadne i oddaliły wiele powództw wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dziesięć wygranych spraw z Prokura

Dziesięć wygranych spraw z Prokura

 

Dziesięć wygranych spraw z Prokura