Firma pożyczkowa Profi Credit przyzwyczaiła wielu do tego, że wnosi pozwy o bardzo duże sumy. Ale jak pokazują prezentowane dzisiaj sprawy, nie zapomina też o drobniejszych roszczeniach. Wszak każdy pieniądz ma znaczenie. Jednak Ci, którzy szukają w tych sporach pomocy w naszej kancelarii oddłużeniowej, mogą liczyć na skuteczną obronę. Wygrywamy kolejne procesy z weksla z Profi Credit.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 2.807,61 zł, 2.285,23 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Tylko wyspecjalizowana i doświadczona pomoc prawna, pozwoli Ci na oddalenie powództwa o zapłatę

Kancelarii prawnych jest mnóstwo. Tak samo wyrastają jedna po drugiej te oferujące pomoc w oddłużaniu. Ale czy zawsze  w tych miejscach otrzymacie to czego oczekujecie? Przecież po to zwracacie się po pomoc do zawodowców, płacicie za ich usługi, ponieważ liczycie na ich profesjonalizm, wiedzę i umiejętności. I jakże często się zdarza, niestety nie otrzymujecie tego na co liczyliście i o czym Was zapewniano. Wówczas spotyka Was rozczarowanie i niechęć do korzystania z pomocy prawnej. Musicie sobie jednak zdać sprawę, że nie wszystkie kancelarie będą umiały właściwie zająć się Waszymi długami. Tylko te działające od wielu lat na rynku oddłużeniowym o wypracowanej renomie, powinny zasługiwać na zaufanie. Przykro jest to nam pisać, ale i na Waszym ciężkim dłużniczym losie też wielu zbija niezły interes, czyniąc przy okazji więcej złego niż dobrego.

Pamiętajmy, aby szukać pomocy w sprawach o długi tylko w sprawdzone, posiadającej doświadczenie i specjalizującej się w tej dziedzinie kancelarii. A taką właśnie jest Portal Dłużnika.

Wygrywamy kolejne procesy z weksla

Specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika po przeanalizowaniu dokumentów w sprawie, od razu widzą czy pozywający gra czysto. Jeżeli tak nie jest, bezwzględnie się temu przeciwstawiają, broniąc naszych Klientów przed nieuczciwością wierzycieli. Tak zrobiliśmy w prezentowanych dzisiaj sprawach z powództw Profi Credit. Oba roszczenia nie zasługiwały na uwzględnienie.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wygrywamy kolejne procesy z weksla

Wygrywamy kolejne procesy z weksla