Kiedy kolejny Klient odebrał nakaz zapłaty i pozew Svea zagłębił się w lekturę dokumentów. Zirytował się, że nie rozumie wielu zawartych tam sformułowań. My jako specjaliści w tej dziedzinie nie mieliśmy z tym problemów i od razu wiedzieliśmy co autor miał na myśli. Nie zgodziliśmy się z jego tokiem myślenia i wykazaliśmy nasze zdanie we wniesionych zarzutach. Sąd podzielił nasze stanowisko oddalając w całości powództwo Svea Ekonomi.

Powód: Svea Ekonomi Cyprus
Wartość przedmiotu sporu: 6.504,71 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Czytanie pozwów i innych dokumentów z sądu zostaw mecenasom

Proszę Państwa w żaden sposób nie możecie obwiniać się o to, że nie rozumiecie do końca tego wszystkiego co jest do Was kierowane w pismach z sądu czy kancelarii prawnych. Musicie zdawać sobie sprawę, że są one utrzymane w pewnej prawniczej konwencji i zawierają wiele specyficznych, charakterystycznych tylko dla tego kręgu określeń. Zapewne wielu przekonało się, że ich zrozumienie wcale nie jest łatwe czytając chociażby pozwy, załączniki i inne dokumenty załączane do spraw.

Trzeba sobie zdawać sprawę, że właściwe zrozumienie tego co się czyta, ma decydujące znaczenia związane z obraniem odpowiedniej linii obrony. Najmniejsza nieścisłość czy nawet przejęzyczenie może zniweczyć nasze szanse na wygranie sporu, czy chociażby ograniczenie powództwa. Dlatego tak ważne jest, aby sprawami tego typu zajmowali się ci, którzy mają odpowiednie przygotowanie prawnicze, wiedzę i doświadczenie w oddłużaniu.

Nakaz zapłaty i pozew Svea

Nasz Klient zrozumiał, że wcale nie ma obowiązku znać się na prawie i rozumieć wszystkiego co jest napisane w tym co otrzymał z sądu. Tym zajęli się nasi specjaliści w oddłużaniu i doprowadzili do oddalenie przez sąd całego roszczenia Svea Ekonomi.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Nakaz zapłaty i pozew Svea