Fundusz sekurytyzacyjny Eques Debitum już wielokrotnie spotykał się z naszym specjalistami w oddłużaniu w sądzie. Tym razem chodziło o 3.973,78 zł. Nasz Klient miał ogromne obawy, czy uda się nam coś zdziałać w jego sprawie. Ale nasi mecenasi po dokonaniu analizy dokumentów, wiedzieli że i tym razem szanse na wygraną są bardzo wysokie. Pomimo, że wierzyciel wtórny uzyskał nakaz zapłaty to wniesiony przez nas  sprzeciw i obrona procesowa zamknęły sprawę na korzyść Pana Tadeusza. Poniżej prezentujemy kolejny sukces z Eques Debitum. 

Powód: Eques Debitum 2 FIZNFS
Wartość przedmiotu sporu: 3.973,78 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Robimy wszystko, aby nie dopuścić do egzekucji komorniczej

Nieustannie piszemy o naszych działaniach oddłużeniowych. Ale przecież jest to nasza praca, którą żyjemy nawet wtedy, kiedy wychodzimy z naszej kancelarii i udajemy się do domów. Nie da się zatrzasnąć drzwi i zapomnieć o wszystkim. Za długami schowanych jest tak wiele ludzkich tragedii i cierpienia, że nie ma po prostu możliwości, aby się od tego tak całkowicie odciąć. Nawet nie zdajecie sobie Państwo sprawy, jak często robi się u nas tak gorąco, że musimy działać nie licząc czasu. A wszystko po to, aby nie dopuścić do egzekucji komorniczej, której zatrzymanie lub cofnięcie, często bywa niemożliwe.

Dłużniku zapamiętaj, że jeżeli jest najmniejsza szansa na to, że uda się w Twojej sprawie cokolwiek zrobić, aby chociaż zmniejszyć roszczenie pozywającego czy ustalić korzystny plan spłat, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Możesz mieć pewność, że wykorzystamy wszystkie dostępne prawem środki, żeby ulżyć Ci w Twoim dłużniczym losie.

Kolejny sukces z Eques Debitum

W prezentowanej dzisiaj sprawie, wniesiony przez naszych specjalistów sprzeciw od nakazu zapłaty, otworzył drogę do zwycięstwa. Gdyby nie to, zapewne komornik siedziałby już na koncie naszego Klienta. A tak wygraliśmy spór z Eques Debitum i Pan Tadeusz może zapomnieć o długu. Poniżej kolejny sukces z Eques Debitum.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Kolejny sukces z Eques Debitum