Kolejny pozew Alior Bank oddalony w całości

Kiedy sąd dostarcza nam nakaz zapłaty na 50.323,10 zł, nie powinno nawet nam przebiec przez myśl, że moglibyśmy odłożyć go na półkę. Takie wysokie sumy mogą skończyć się nawet licytacją nieruchomości. Dzisiaj właśnie taka sprawa, na szczęście kolejny pozew Alior Bank został oddalony w całości.

Powód: Alior Bank S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 50.323,10 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika znajdą sposób na Twoje długi

Zaciągając długoterminowy kredyt w banku jesteśmy pewni, że uda nam się bez problemu terminowo wywiązywać z podpisanej umowy. Jesteśmy w dobrej kondycji finansowej i nawet nie przychodzi nam do głowy, że mogłoby się to zmienić. No ale cóż, mecenasi z kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, chyba jak nikt wiedzą, że życie często zupełnie niezależnie od nas może się zagmatwać i z biznesmena pełną gębą, stajemy się biedakiem, dźwigającym ogromne długi.

Jeżeli znajdziemy się w tak tragicznej sytuacji mamy dwa wyjścia, aby wyjść z długów. Pierwsze to ogłoszenie upadłości konsumenckiej oczywiście, kiedy są ku temu przesłanki. Drugie, to oddłużanie polegające na obronie procesowej przed pozwami i negocjacje. Wszystkie z wymienionych sposobów są właściwe, ale podjęcie decyzji, którą drogę wybrać najbezpieczniej będzie powierzyć specjalistom w oddłużaniu z naszej kancelarii. Wszystko bardzo dokładnie przeanalizujemy i przedstawimy nasze stanowisko. Oczywiście decyzja będzie należała do dłużnika, a nasi specjaliści ze swojej strony zajmą się wszystkim w Państwa imieniu.

Kolejny pozew Alior Bank

Nasz Klient nie zdecydował się na upadłość konsumencką i naszym zdaniem podjął bardzo dobrą decyzję. Działamy w jego sprawach procesowo i negocjując. Najważniejsze, że jego zadłużenie się zmniejsza. Dziś kolejny pozew Alior Bank na kilkadziesiąt tysięcy złotych został oddalony w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Kolejny pozew Alior Bank