Dziś skuteczne oddłużanie na przykładzie sprawy z Kredyt Inkaso. W dobie rozwoju technologii umożliwiających różne formy porozumiewania się, odległość od naszej siedziby nie stanowi najmniejszego problemu. Przekonała się o tym Pani Zofia, która mieszka ponad 400 km od Łodzi, jednak została naszą Klientką. Należy dodać, że zadowoloną Klientką, ponieważ reprezentując ją w sądzie wykazaliśmy niezasadność roszczenia Kredyt Inkaso na 2.845,87 zł. Po naszym skutecznym sprzeciwie od nakazu zapłaty i obronie procesowej, sąd oddalił w całości powództwo funduszu.

Powód: Kredyt Inkaso I NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 2.845,87 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Jesteśmy bardzo dobrą kancelarią oddłużeniową, ale nie możemy zagwarantować 100% skuteczności

Prawdą jest, że nie wygrywamy w sądach wszystkich spraw i prawdą jest też to, że nie zawsze udaje się nam wynegocjować takie warunki jakich oczekuje Klient. Niestety, czasami zawiedziony dłużnik nie zdaje sobie sprawy, że jednak nie wszytko zależy tylko od nas. Na to jak potoczy się spór ma wpływ wiele czynników. Podstawą jest pozew i załączniki (jeżeli są dołączone do pozwu) i to co się tam znajduje. Oczywistą rzeczą jest także fakt, że wiele zależy od podejścia sędziego do tego co przeczyta we wniesionych przez nas zarzutach i rozszerzonym stanowisku w pismach procesowych. Nie mamy wpływu jak się do nich odniesie. Na szczęście bardzo rzadko, ale tak też się zdarza, że w oczywistych sprawach musimy dalej walczyć w apelacji.  Do negocjacji też trzeba dwojga. Jeżeli wierzyciel uprze się i nie będzie chciał w żaden sposób zrobić kroku w kierunku dłużnika, nie będziemy w stanie tego przeskoczyć.

Skuteczne oddłużanie na przykładzie

Na szczęście w sprawie z powództwa Kredyt Inkaso nie napotkaliśmy na żaden z wyżej wymienionych problemów. Udało się nam skutecznie wykazać niezasadność roszczenia funduszu i sąd oddalił powództwo w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skuteczne oddłużanie na przykładzie