Mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej ponownie udowodnili, że nie należy się poddawać, tylko bezwzględnie należy stawiać czoło problemom nawet w sytuacji, kiedy dłużnikowi wydaje się, że nie ma najmniejszych szans na obronę przed roszczeniem wierzyciela. Dziś dług w Ultimo Portfolio, który przestał istnieć. Sąd po zapoznaniu się z naszym stanowiskiem oddalił w całości roszczenie Ultimo. Poniżej prezentujemy wyrok w tej sprawie.

Powód: Ultimo Portfolio Investment
Wartość przedmiotu sporu: 3.906,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Dłużniku nie oceniaj sam swoich szans w sporze o zapłatę. Pozostaw to specjalistom

Nie ma nic gorszego niż dłużnik, który naczytał się z przeróżnych źródeł jak można się bronić przed roszczeniami wierzycieli, w których zostały wydane nakazy zapłaty. O ile samo wniesienie sprzeciwy od nakazu wydanego przez E-sąd rzeczywiście nie jest skomplikowane to, kiedy sprawa trafi do sądu rejonowego dalsze kroki nie są już proste. Wymagają wiedzy i doświadczenia. Nie mając odpowiedniej i co najważniejsze specjalistycznej wiedzy, można położyć sprawę na stracie. Bo przecież nakaz zapłaty inicjuje właściwe postępowanie sądowe, a nie je kończy. Przynajmniej my tak to rozumiemy i ciągle to podkreślamy.

Dlatego proszę Państwa, nie bawcie się w prawników, bo możecie naprawdę zapłacić za to bardzo wysoką cenę. Procesy sądowe rządzą się ściśle określonym prawem zasadami i dlatego jeżeli chcecie się skutecznie bronić, przekażcie swoje sprawy mecenasom z Portalu Dłużnika.

Dług w Ultimo Portfolio

W sporze z Ultimo specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika przedstawili niepodważalne argumenty, przemawiające na korzyść naszej Klientki. Zadecydowały one o wyroku wydanym przez sąd, który oddalił w całości roszczenie wierzyciela wtórnego. Tym samym dług w Ultimo Portfolio przestał istnieć, a nasza Klientka może odetchnąć i przestać stresować się o wynik sprawy.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dług w Ultimo Portfolio