W Twoich finansach powstała ogromna wyrwa i długi zalewają Cię ze wszystkich stron? Musisz jak najszybciej zacząć działać, aby nie dopuścić do komornika. Dlatego nie zwlekaj i jak najszybciej podejmuj decyzję o oddłużaniu z pomocą wyspecjalizowanej w tym kierunku kancelarii prawnej. Dziś kolejna sprawa: Portal Dłużnika vs Fundusz Gwarancyjny Poręczeń Majątkowych. Jak zawsze zaczęliśmy od analizy dokumentów i już wiedzieliśmy na czym powinniśmy oprzeć linię obrony. Ponownie okazaliśmy się skuteczni. Sąd po zapoznaniu się z naszymi pismami procesowymi, oddalił roszczenie powoda w całości.

Powód: Fundusz Gwarancyjny Poręczeń Majątkowych
Wartość przedmiotu sporu: ok. 19.000,00 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Wartość przedmiotu sporu

Co to jest wartość przedmiotu sporu? Upraszczając to kwota główna roszczenia, czyli niespłacony kapitał. Powód w żadnym wypadku nie powinien doliczać do niej odsetek karnych za opóźnienie, ponieważ takowe nakaże zapłacić sąd po wydaniu wyroku. Od jej wysokości zależy także do jakiego sądu zostanie złożony pozew. Mianowicie jeżeli wartość jest równa lub przekracza 75000 zł, powództwo wnosi się do właściwego sądu okręgowego, a poniżej do sądu rejonowego.

I to właśnie te kwoty są dla nas często zupełnie oderwane od rzeczywistości.

Portal Dłużnika vs Fundusz Gwarancyjny Poręczeń Majątkowych

Chociaż jeszcze długa droga przed nami, ale cieszymy się wspólnie z naszym Klientem, że jego zadłużenie maleje z każdym oddalonym lub ograniczonym powództwem, czy wynegocjowaną dla niego korzystną ugodą. Dzisiaj wygrana sprawa o naprawdę duże pieniądze. Fundusz Gwarancyjny Poręczeń Majątkowych przegrał spór o 19000 zł. Specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika kolejny raz stanęli na wysokości zadania.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Fundusz Gwarancyjny Poręczeń Majątkowych