Kiedy w sądzie I instancji zapadł niekorzystny wyrok dla naszej Klientki, wnieśliśmy o uzasadnienie wyroku. To co tam przeczytaliśmy było dla nas jednoznaczne, że sędzia orzekający w ogóle nie uwzględnił naszego stanowiska w sprawie. Musieliśmy apelować i w końcu mamy prawomocny wyrok Eques Debitum. Mecenasi z kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika udowodnili, że należy bronić się do końca, oczywiście w sytuacji, kiedy są ku temu przesłanki. 

Powód: Eques Debitum 2 FIZNFS
Wartość przedmiotu sporu: 6.456,81 zł
Zadanie: Wniesienie apelacji od wyroku sądu I instancji
Uzyskany efekt: Uwzględnienie apelacji w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Czy wpisy w bazach danych tylko mogą nam zaszkodzić?

Wśród wielu osób pokutuje przekonanie, że wpisy umieszczane w różnych bazach typu BIK, zawierają tylko informacje o niespłaconych pożyczkach czy kredytach. Czy może inaczej to ujmując takie z płatnościami, których mamy problemy. Jak jest w rzeczywistości? Ano tak, że taki pogląd jest błędny. Proszę Państwa dzięki wpisom w BIK budujemy swoją dobrą lub złą historię kredytową. Znajdują się tam wszystkie zaciągane przez nas zobowiązania i informacje w jaki sposób się z nich wywiązywaliśmy. Te dane widoczne są przez okres 5 lat. Dzięki nim potencjalny pożyczkodawca może się dowiedzieć, czy jesteśmy rzetelnymi Klientami i czy udzielając nam kredytowania, nie będzie podejmował za dużego ryzyka. Analiza tego typu danych jest jednym z głównych elementów badania naszej zdolności i wiarygodności kredytowej.

Jak widać z tego co napisaliśmy powyżej, informacje związane z regulowanymi systematycznie przez nas zobowiązaniami, są naszymi sprzymierzeńcami w chwili, kiedy chcemy sięgnąć po kredyt w banku. Jednocześnie odbierają nam tę możliwość, kiedy są dla nas niekorzystne.

Prawomocny wyrok Eques Debitum

Nasza Klientka musiała poczekać dłużej, aby móc cieszyć się z wygranej. W końcu mamy prawomocny wyrok Eques Debitum. Oddłużyliśmy naszą Klientkę na prawie 6500 zł.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Prawomocny wyrok Eques Debitum