Skuteczna pomoc w oddłużaniu jest nadrzędnym celem pracy naszych mecenasów z Portalu Dłużnika specjalizujących się  oddłużaniu. Jeżeli nie wiecie Państwo jak poradzić sobie ze swoimi długami, zostaliście pozwani, zapraszamy do kontaktu. Nie obawiajcie się, że będziecie musieli się tłumaczyć dlaczego zaciągaliście pożyczki i wpędziliście się w długi. W żaden sposób nie będziecie przez nas oceniani. Jesteśmy po to, aby właśnie wspierać Was i nieść realną pomoc w tego rodzaju kłopotach finansowych. Profesjonalna pomoc w oddłużaniu istnieje, a poniżej kolejny raz udowadniamy naszą skuteczność.

Powód: ID Finance Poland Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 5.032,82 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Profesjonalna pomoc w oddłużaniu to klucz do sukcesu

Dłużniku, nie łudź się, że wmawianie sobie, że może sam rozplączesz tę spiralę zadłużenia, że może uda Ci się uniknąć skierowania sprawy do sądu i wydania nakazu zapłaty, że może jakoś to będzie. Tych „może” jest zdecydowanie za dużo jak na jednego zadłużonego i najwyższy czas przestać karmić się złudzeniami. Już wystarczy, że windykacja robi Ci pranie mózgu i wmawia rzeczy nie mające miejsca. Ty musisz w końcu otrząsnąć się i zacząć prawdziwą walkę z długami. Na ten krok nigdy nie jest za późno, nawet gdy w Twoich sprawach aktywnie działa komornik. Bywa, że i tam też można wrócić do ponownego ich  rozpatrzenia przez sąd. Wszystko zależy od tego co się w konkretnym przypadku po drodze zadziało. Na rozpoczęcie wychodzenia z długów nigdy nie jest za późno, bo przecież i tak nie masz już nic do stracenia, a tylko możesz zyskać. Profesjonalna pomoc w oddłużaniu istnieje.

Wygrany proces z ID Finance

Pani Iwona obdarzyła zaufaniem naszych specjalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika i dzięki temu jej zadłużenie zmniejszyło się o całkiem ładną sumę wynoszącą ponad 5.000 zł. Kolejna Klientka, której pokazaliśmy, że można skutecznie obronić się przed roszczeniem wierzyciela, kiedy korzysta się z profesjonalnej i kompetentnej pomocy prawnej.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Profesjonalna pomoc w oddłużaniu