Za nami kolejne spory o zapłatę w postępowaniach nakazowych z weksla z powództwa Profi Credit. Pożyczki co prawda nie zostały przez naszych Klientów spłacone do końca, ale czy to dawało prawo pozywającemu domagać się od nich tak dużych kwot? W obu przypadkach windykator Profi Credit nie dawał żyć, ale mamy w końcu finał tych spraw. Oba sądy orzekły o obowiązku dopłaty do niespłaconego kapitału.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 10.573,76, 3.200,00 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Dopłata do niepłaconego kapitału: 781,36 zł i 1.076,75 zł, brak kosztów procesu, niższe odsetki

Nie ma jednej recepty, aby uporać się z długami

Nasi mecenasi muszą być w swoich działaniach elastycznie i kreatywni. Próbują różnych metod, aby poradzić sobie z długami naszych Klientów. Dla każdego z nich dostosowujemy najlepsze dla niego rozwiązania. Tak jak każdy dłużnik jest inny tak i ich problemy finansowe nie są identyczne. Nawet wielokrotne procesowanie się z tymi samymi podmiotami, nie pozwala nam, aby działać mechanicznie bez zastanawiania się i szczegółowego analizowania każdego pozwu. Nie tylko my ciągle doskonalimy swoje umiejętności, ale robią to też pozywający. Te błędy, które pojawiały się jeszcze kilka miesięcy temu, nie mają miejsca w tej chwili. Dlatego cały nasz zespół specjalistów zajmujących się oddłużaniem, musi być czujny i uważać na każde słowo znajdujące się w pozwie czy w piśmie procesowym.

Windykator Profi Credit przez długi miesiące nie dawał żyć

W prezentowanych dziś sprawach windykator Profi Credit długo nie dawał żyć naszym Klientom. Dzisiejsze bardzo korzystne wyroki, które zapadły w sądach w sporach o zapłatę z Profi Credit, pokazują jak ważna jest specjalistyczna pomoc. Bez niej nasi Klienci nie mieliby zadowolonych min i zmniejszającego się zadłużenia.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Windykator Profi Credit

Windykator Profi Credit