Posiadanie długu w jakimkolwiek banku nie musi zakończyć się nakazem zapłaty. Cenimy sobie te instytucje finansowe, które rozsądnie podchodzą do oczekiwań naszych Klientów i zawierają z nimi ugody, zamiast niepotrzebnie szarpać się w sądzie. Bank chce odzyskać udzielone kredytowanie, a konsument chce je spłacić. Wypowiedziana umowa kredytowa w Euro Banku nie oznacza jeszcze, że sprawa trafi do sądu i komornika. Zapłata prawie 47000 zł wraz z odsetkami i kosztami procesu, pogrzebałaby ją na amen. A tak mamy zawartą korzystną umowę ugody i dzięki restrukturyzacji nasza Klientka będzie mogła spłacać zaciągnięty kredyt na dogodnych dla siebie warunkach.

Wierzyciel: Euro Bank S.A.
Wartość przedmiotu sporu: ok. 47.000,00 zł
Zadanie: Negocjacje z wierzycielem
Uzyskany efekt: Restrukturyzacja wypowiedzianej umowy kredytowej

Podpisanie umowy ugody jest zobowiązujące dla obu stron

Cieszymy się, kiedy prowadzone przez naszych mecenasów z Portalu Dłużnika negocjacje kończą się sukcesem. Szczerze musimy przyznać, że niestety nie zawsze tak jest. Zdarza się, że nie da się wypracować konsensusu. Niestety są sytuacje, że nawet jak byśmy stanęli na głowie, to na upór drugiej strony nie mamy wpływu. Odbijanie się od ściany nie pozwala na zawarcie korzystnego dla naszego Klienta porozumienia. Jednak znacznie częściej możemy przekazywać dobre informacje i prowadzony przez nas dialog z wierzycielem, wieńczy podpisanie aneksu do umowy. Korzystna restrukturyzacja posiadanego zobowiązanie jest dla wielu jedyną deską ratunku i dlatego kładziemy tak duży nacisk na tę sferę oddłużania. Specjalnie powołaliśmy w naszej kancelarii dział specjalizujący się właśnie negocjacjach.

Z chwilą podpisania umowy ugody ważne jest to, że jeżeli się z niej wywiązujemy, możemy mieć pewność, że nasz dług nie ma prawa trafić do sądu, a tym bardziej do komornika. To pod czym podpisały się obie strony, jest dla nich wiążące i w żaden sposób nie może zostać zmienione na przykład na niekorzyść kredytobiorcy.

Wypowiedziana umowa kredytowa w Euro Banku

W opisywanym dziś przypadku wypowiedziana umowa kredytowa w Euro Banku nie trafiła do sądu. Nasza Klientka może być pewna, że będzie spłacała kredyt na nowych, dogodnych warunkach. I nic niedobrego już się nie stanie, jeżeli będzie wywiązywała się z podpisanej przez siebie umowy restrukturyzacyjnej.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wypowiedziana umowa kredytowa w Euro Banku