Nasze Klientki poważnie podeszły do swoich problemów finansowych. Nie chciały, aby sprawy rozwiązały się same a raczej, aby zaczął je rozwiązywać komornik. Kiedy zostały pozwane z weksla przez Profi Credit, postanowiły zwrócić się o pomoc do naszych mecenasów z Portalu Dłużnika, którzy specjalizują się w oddłużaniu. No i stało się, dziś prezentujemy dwa kolejne wyroki w sprawach z Profi Credit.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: ok. 9.000,00 zł, ok. 4.900,00,
Zadanie: Zarzuty od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Dopłata do niespłaconego kapitału: 2.469,00 zł i 2.690,00 zł, brak kosztów procesów, niższe odsetki

Spłacaj zaciągnięte pożyczki na uczciwych zasadach

Pożyczyłeś pieniądze? Decydując się na taki krok musiałeś liczyć się  z tym, że jednocześnie zobowiązałeś się do ich spłaty. Dla nas jest to jednoznaczne i nie podlegające dyskusji. Jednak jak pokazują artykuły zamieszczane na stronie naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, zdecydowanie jesteśmy za opcją, aby to robić na uczciwych zasadach. Pożyczkobiorcy nie mogą pozwalać instytucjom finansowym, aby te wykorzystywały ich niewiedzę w dziedzinie prawa i żerowały na nieświadomości. Każdy z nas podpisując umowę zakłada, że podmiot udzielający finansowania, będzie traktował nas jak partnera w interesach. Aby wiedzieć czy tak rzeczywiście jesteśmy traktowani, trzeba zwrócić się do specjalistów w dziedzinie oddłużania. Jako osoby nieobeznane w tej sferze, samodzielnie zrobimy niewiele.

Wyroki w sprawach z Profi Credit

Rozstrzygnięcia dwóch sporów w procesach wekslowych z Profi Credit, spełniły oczekiwania naszych Klientek. Powództwa z nowych umów bez ubezpieczenia są o wiele trudniejsze do obrony. Tutaj każde ograniczone do udzielonego kapitału roszczenie, traktujemy jako duży sukces. I tak właśnie stało się w prezentowanych dzisiaj sporach. Panie przyjęły wydane przez sądy orzeczenia z zadowoleniem.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

wyroki w sprawach z Profi Credit

wyroki w sprawach z Profi Credit