O tym jak ważne jest dotrzymywanie ustawowych terminów przekonują się na własnej skórze nie tylko Klienci naszej kancelarii oddłużeniowej, ale też firmy pożyczkowe. Ściśle określone przepisy obowiązują obie strony. Ale trzeba mieć świadomość, że jeżeli za konsumentem stoi dobra kancelaria, to może mieć pewność, że nie będzie wodzony za nos. Tak właśnie szczęśliwie dla naszej Klientki zakończyła się uwzględniona reklamacja w Loan Me. Nasza Klientka ma dopłacić do kwoty niespłaconego kapitału i sprawa będzie zamknięta.

Wierzyciel: LoanMe Sp.z.o.o.
Wartość przedmiotu sporu: ok. 6.000,00 zł
Zadanie: Sankcja kredytu darmowego i zwrot nadpłaty
Uzyskany efekt: Uznanie sankcji kredytu darmowego i zwrot pieniędzy ponad spłacony kapitał

Nie szastaj sankcją kredytu darmowego

Przesłanką do skorzystania z sankcji kredytu darmowego jest naruszenie przez firmę pożyczkową ściśle określonych w ustawie obowiązków informacyjnych. No właśnie, żeby była ona rzeczywiście zasadna należy poddać bardzo dokładnej analizie umowę zawartą z pożyczkodawcą. Aby wyłapać właściwe uchybienia nie koniecznie wystarczy wiedza zdobyta w internecie. Trzeba znać wszystkie niuanse prawa i zgodność ich zapisów w umowach. To co dla laika z pozoru może wydać się punktem zaczepienia do skorzystania z sankcji kredytu darmowego, w rzeczywistości może takim nie być, a da wręcz odwrotny efekt niż ten, który chcieliśmy uzyskać. A zależało nam przecież na spłacie samego kapitału pożyczki bez odsetek i prowizji, a możemy niechcący uznać całe roszczenie, dając jednocześnie wierzycielowi doskonałe narzędzie, które zadziała na jego korzyść w chwili wystąpienia przez niego na drogę sądową.

Dlatego tak ważne jest, aby nie szastać na prawo i lewo składając reklamację o uznanie sankcji kredytu darmowego. Aby nie zrobić sobie krzywdy najrozsądniej będzie, aby określeniem zasadności takiego kroku zajęli się specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika.

Uwzględniona reklamacja w Loan Me

Dziś uwzględniona reklamacja w Loan Me. Nasza Klientka z ogromna radością przyjęła informację jaką mieliśmy jej do przekazania. Uznanie przez firmę pożyczkową sankcji kredytu darmowego, będzie w konsekwencji wiązało się ze spłatą samego kapitału.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Uwzględniona reklamacja w Loan Me