Kiedy kolejna Klientka zadzwoniła do naszego Biura Obsługi Klienta była już w posiadaniu nakazu zapłaty. Gdy zapoznaliśmy się z dokumentami nie przypuszczaliśmy, że przyjdzie nam czekać długie miesiące na zamknięcie tej sprawy. Pozywający odwołał się od niekorzystnego dla siebie wyroku wydanego przez sąd rejonowy, narażając tym samy naszą Klientkę na jak się okazało, zupełnie niepotrzebny stres. Finalnie spór zakończył się w apelacji. Mamy już wyrok w sprawie Prometeusz Finanse. Sąd II instancji oddalił w całości apelację powoda.

Powód: Prometeusz Finanse Sp.z.o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 4.971,00 zł
Zadanie: Obrona procesowa w sądzie I i II instancji
Uzyskany efekt: Oddalenie apelacji w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

My też jesteśmy uparci i walczymy w sądzie do końca

Jeżeli widzimy zasadność dalszej obrony naszego stanowiska w sądzie II instancji to, albo sami wnosimy apelację, albo odpowiadamy na apelację wierzyciela. Kiedy wiemy, że racja jest po stronie naszego Klienta nawet nie myślimy, aby się poddać. Działamy i jesteśmy uparci tak jak firma pożyczkowa, która nie zgadza się z przegraną i dalej próbuje swoich sił w sądzie okręgowym. W zasadzie musimy szczerze przyznać, że zdarzają się naprawdę jednostkowe tego typu spory, które kończą się na naszą niekorzyść. W zdecydowanej większości osiągamy zamierzony cel, doprowadzając do oddalenia apelacji powoda w całości czy znacznie ograniczając jego roszczenie. Nie należymy do tych kancelarii oddłużeniowych, których praca zaczyna się i kończy na pisaniu sprzeciwów od nakazów zapłaty. Nasi mecenasi z Portalu Dłużnika, którzy specjalizują się w oddłużaniu, są ze swoimi Klientami od samego początku sprawy do jej zakończenia.

Wyrok w sprawie Prometeusz Finanse

Dziś wyrok w sprawie Prometeusz Finanse. Powód po przegranej sprawie w sądzie I instancji nie chciał pogodzić się z niekorzystnym wyrokiem i wniósł apelację. Nasi mecenasi z Portalu Dłużnika reprezentowali Klientkę w sądzie II instancji. Jak możecie Państwo zobaczyć na załączonym wyroku, zamknęliśmy w końcu temat tego nieistniejącego długu. Firma pożyczkowa przegrała apelację, która została oddalona w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyrok w sprawie Prometeusz Finanse