“Pozwał mnie BNP Paribas. Nie wiem, czy z bankiem można wygrać w sądzie? Może lepiej napisać wniosek o ugodę i zapłacić?” – to cytat z emaila naszego kolejnego Klienta. Zachęcaliśmy i przekonywaliśmy do walki w sądzie. Po długich namysłach zdaje się, że mieliśmy rację. Co prawda wyrok jest nieprawomocny, ale w I instancji wygraliśmy. Sąd powództwo Banku oddalił w całości.

Powód: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 11.206,58 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Portal Dłużnika jest realną szansą na oddłużenie

Wielu Klientów naszej kancelarii oddłużeniowej docenia dopiero znaczenie specjalistycznej pomocy prawnej w sporach o zapłatę w chwili, kiedy sądy orzekają na ich korzyść. Wiemy, że kiedy zwracają się do nas o pomoc mają nadzieję, że ich sprawa potoczy się pomyślnie, ale dopóki nie zostanie ogłoszone orzeczenie kończące, żyją w niepewności i lęku czy rzeczywiście jesteśmy kompetentni. Rozumiemy co przeżywają dłużnicy, bo przecież ciągle z nimi pracujemy, bronimy ich interesów w sądach i skutecznie wyprowadzamy z ogromnych długów. Ale znamy też uczucie niepewności, które nam też niejednokrotnie towarzyszy. Nadzieja umiera ostatnia, ale my dajemy realną szansę na oddłużenie.

Pozwał mnie BNP Paribas

Dostałeś nakaz zapłaty z sądu? Zostałeś pozwany przez bank? Nie wiesz  co masz zrobić? Zadzwoń do nas i skorzystaj z konsultacji prawnej u naszych specjalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika. Wyjaśnią wszystkie Twoje wątpliwości i adekwatnie do stanu sprawy powiedzą Ci jaką pójść drogą. Decyzja będzie należała do Ciebie. Pan Janusz zdecydował się na podpisanie z nami umowy i teraz wie, że to o czym mówiliśmy okazało się faktem. Roszczenie BGŻ BNP Paribas zostało oddalone przez sąd w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozwał mnie BNP Paribas