Jak odzyskać pieniądze od Profi Credit? Wielu dłużników wręcz nie wyobraża sobie sytuacji, kiedy to Profi Credit musiałoby zwrócić im pieniądze. Wyjątkowo uprzykrzająca życie windykacja, doprowadza do sytuacji, że ludzie zostają pozbawieni resztek godności i wiary w siebie. Wpędzeni w poczucie winy i ciągły strach. A co dopiero mówić o dopominaniu się o swoje pieniądze. Jednak wszystko się zmienia, kiedy sprawami dłużnika zajmuje się nasza kancelaria oddłużeniowa Portal Dłużnika. W dużej mierze przejmujemy odpowiedzialność za rozmowy z windykacją, obronę w sądzie, planowanie i prowadzenie całego procesu oddłużania. Właśnie dzięki takiemu kompleksowemu objęciu całego problemu długów, doszliśmy do etapu, w którym to nasza Klientka reprezentowana przez mecenasów z Portalu Dłużnika, po zamknięciu sprawy ze swoją pożyczką, upomniała się o pieniądze od firmy Profi Credit. Nasza walka znalazła swój finał w II instancji. Pozwany Profi Credit za nic nie chciał rozstać się z 3000 zł, których zwrotu się domagaliśmy. Jak widać apelacja firmy pożyczkowej nie zdała się na nic i musi zwrócić Pan Milenie nienależnie pobrane pieniądze.

Pozwany: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: ok. 3.000,00 zł
Zadanie: Zwrot nienależnych opłat
Uzyskany efekt: Odzyskanie ok. 3000 zł z tytułu nienależnie pobranych opłat

Klienci Portal Dłużnika walczą w sądzie o zwroty niezasadnie poniesionych kosztów pożyczek

Musimy szczerze przyznać, że na całego rozkręca się nasz dział zajmujący się odzyskiwaniem pieniędzy naszych Klientów od instytucji finansowych. Uczymy się, zdobywamy doświadczenie, doskonalimy nasze umiejętności i poszerzamy zespół o nowych specjalistów, aby móc jeszcze lepiej i szerzej traktować proces oddłużania. Teraz nie jest to głównie obrona przed pozwami, czy negocjacje, mamy następny obszar, którym już możemy się chwalić. Jest to już bardzo rozbudowany dział odzyskiwania należności naszych Klientów, którzy zostali w nieuczciwy sposób potraktowani przez swoich byłych już wierzycieli. Dbamy o to skutecznie, żeby to co im należne wróciło na ich konta.

Jak odzyskać pieniądze od Profi Credit?

Naszym głównym zadaniem w tej sprawie było odzyskać pieniądze od Profi Credit. Zanim w imieniu naszej Klientki wnieśliśmy pozew do sądu o zwrot nienależnych firmie pieniędzy, bardzo dokładnie wyliczyliśmy jaka kwota należała się Klientce. Dzięki temu nie obawialiśmy się, że nasz pozew może zostać oddalony w sądzie I czy II instancji. Wiedzieliśmy, że mamy niezaprzeczalne prawo i twarde argumenty, aby walczyć o uczciwe traktowanie Pani Mileny przez Profi Credit. Jak widać i apelacja nie pomogła z nami wygrać. Bo jeżeli ktoś „gra” zgodnie z literą prawa, może być spokojny o wynik sporu.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

odzyskać pieniądze od Profi Credit