Nasza kolejna Klientka skontaktowała się z Portalem Dłużnika, gdy odebrała nakaz zapłaty i pozew Prometeusz Finanse Sp. z o.o. Najlepszym dowodem na naszą skuteczność niech będzie wyrok sądu w tej sprawie oddalający powództwo powoda na blisko 4971 zł nie licząc kosztów i dalszych odsetek.

Wierzyciel: Prometeusz Finanse Sp.z.o.o.
Wysokość długu: 4.971,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Czy „skuteczne oddłużanie” to tylko chwytliwy slogan?

Kto nie wierzy w skuteczne oddłużanie, niech poczyta artykuły zamieszczane na stronie naszej kancelarii prawnej Portal Dłużnika i jeszcze jako dodatkowe potwierdzenie, przejrzy prezentowane wyroki wydawane przez sądy z całej Polski. Nie chcemy się w żaden sposób chwalić, ale zadajemy kłam słowom, że oddłużanie jest fikcją i wyciąganiem pieniędzy od niemających grosza przy duszy dłużników. Oczywiście, że nie robimy tego za darmo, bo przecież też mamy rodziny na utrzymaniu, rachunki do opłacenia i raty kredytów. Tak, proszę Państwa my też mamy kredyty i musimy się wywiązywać z podpisanych umów. Jednocześnie znając rynek oddłużeniowy możemy stwierdzić, że jesteśmy konkurencyjni, w pozytywnym tego słowa znaczeniu, w kwestii kosztów ponoszonych przez naszych Klientów. Niejednokrotnie działamy pro bono, czy tylko za koszty zastępstwa procesowego.

Jako prawdziwi specjaliści w oddłużaniu a nie farbowani, stwierdzamy autorytatywnie, że skuteczne oddłużanie nie jest sloganem reklamowym tylko niezaprzeczalnym faktem, który potwierdzają tysiące oddłużonych przez nas Polaków i dziesiątki tysięcy wygranych spraw z instytucjami finansowymi.

Pozew Prometeusz Finanse Sp. z o.o.

Firma pożyczkowa z Kielc Prometeusz Finanse pozwała naszą Klientkę na 4971 zł nie licząc kosztów procesu, których zwrotu także się domagała. Gdy Pani Lucyna odebrała nakaz zapłaty i pozew Prometeusz Finanse Sp. z o.o. natychmiast skontaktowała się z naszą Kancelarią. Wynik tej sprawy to oddalone w całości powództwo.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozew Prometeusz Finanse Sp. z o.o.