Sąd oddala powództwo mBanku

Kiedy bank uzyskuje nakaz zapłaty na pokaźną sumę nie załamuj się. Szukaj konkretnego wyjścia z problemu. Podejmij walkę a może się okazać, że już nie będziesz musiał płacić. Nasi specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika będą w stanie, jak nikt inny, ocenić szanse w sprawie i wskazać pozwanemu właściwą drogę rozwiązania sporu. Tylko zdecydowana postawa w kryzysowej sytuacji i przede wszystkim profesjonalna pomoc, będzie w stanie zapanować nad całym bałaganem. Dziś sprawa, w której sąd oddala powództwo mBanku na prawie 28500 zł. Wygląda na to, że bank strzelał kapiszonami, a my tylko wyłuskaliśmy te naboje jak należy i przedstawiliśmy je w pismach procesowych, obwarowując je naszymi celnymi argumentami. I mamy to! Dług, którego spłaty domagał się od naszego Klienta mBank upadł w sądzie. Zapadł wyrok oddalający powództwo w całości.

Wierzyciel: mBank S.A.
Wysokość długu: 28.431,41 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Portal Dłużnika ciągle ewoluuje, rozwija, doskonaląc swoje umiejętności

Proszę Państwa kancelaria oddłużeniowa Portal Dłużnika ciągle się rozwija i poszerza swój zespół specjalistów. Tworzymy nowe działy, aby móc pomagać coraz większej liczbie dłużników szukających u nas pomocy. Dlatego jesteśmy jak żywy organizm, który rośnie, żywi się prawem, paragrafami i doświadczeniem, doskonali swoje umiejętności i robi wszystko, aby sprostać pokładanym w nas nadziejom. Doskonale wiemy, że nie będziemy w stanie zadowolić wszystkich, bo i też wszyscy nie są w stanie zrozumieć na czym polega specyfika w dziedzinie oddłużania. Ale cieszymy się bardzo dobra opinią i nie możemy sobie pozwolić na bazowaniu na niej. Kto stoi w miejscu ten się nie rozwija. A nasz zespół tworzą pasjonaci, którzy naprawdę poświęcają wiele ze swojego prywatnego życia, aby pomagać ludziom wychodzić z długów.

Nigdy nie pozwolimy sobie na to, aby stać się skamieliną na której wyryte są ślady dawnej świetności. Czujemy się wyróżnieni, że tak wielu dłużników nam ufa i to najbardziej napędza nas do pracy i ciągłego doskonalenia.

Sąd oddala powództwo mBanku

Z wielką przyjemnością prezentujemy takie wyroki jak ten, gdzie toczyliśmy spór z mBankiem. I kolejny raz udowadniamy wszystkim niedowiarkom, że nie każde spotkanie z długami bankowymi i sądem ma złe zakończenie, kiedy za pozwanym stoi kancelaria oddłużeniowa Portal Dłużnika Nasz Klient osobiście się o tym przekonał. Tym razem sąd oddala powództwo mBanku w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Sąd oddala powództwo mBanku