Nieudana inwestycja, a potem ratowanie się na oślep, bez analizy i rozsądnego myślenia, to przepis na wpadniecie w duże kłopoty. To spirala długów sprowadziła do nas Panią Weronikę, która szukając pieniędzy zapętliła się na amen. Kiedy mecenasi z kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika po analizie dokumentów przedstawili nasz plan działania, kobieta podpisała umowę i udzieliła nam pełnomocnictwa. Jesteśmy na początku długiej i krętej drogi, ale wygrana sprawa z funduszem Eques Creditum na prawie 4500 zł, pozwoliła naszej Klientce uwierzyć w sens naszych działań, jak i w to, że nie rzucamy słów na wiatr. Sama zobaczyła, że można bronić się przed roszczeniami w sądzie. 

Wierzyciel: Eques Creditum FIZNFS
Wysokość długu: ok. 4.500,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Dlaczego mi się to przydarzyło?

Spirala długów to nie zabawa ani żaden żart, tylko bardzo poważny problem, który może złamać życie najbardziej odpornego człowieka. Nie jest prawdą, że kłopoty finansowe posiadają tylko ci, którzy są nieudacznikami lub lekko podchodzą do życia i mają wszystko i wszystkich w nosie. Dopadają one i tych, którzy przez wiele lat doskonale sobie rodzili, a i wiodło im się całkiem dobrze. Ludzie wykształceni, na stanowiskach z powodzeniem prowadzący własny biznes, nagle stają w obliczu bankructwa z pełnym worem długów. Myślą: „Jak do tego mogło dojść?”, „Dlaczego mi się to przydarzyło.”

Niestety nawet nasi specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika, którzy siedzą w temacie długów chyba jak nikt inny w Polsce, nie znają jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ takiej nie ma. Każdy dług, każdy dłużnik to inna historia, która doprowadziła go to takiego, a nie innego miejsca. Może było to kilka niewłaściwie podjętych decyzji? Może było to nietrafione ulokowanie pieniędzy? A może ktoś zachłysnął się sprzyjającym mu szczęściem i stracił czujność? Odpowiedzi na nurtujące dłużników pytania, otrzymują oni dopiero, kiedy zaczyna się ich walka z zadłużeniem. Kiedy zaczyna się walka o przywrócenie im stabilności finansowej i godności, która została skutecznie stłamszona przez uporczywą windykację lub przez otoczenie.

Spirala długów i pozew Eques Creditum

Kiedy wpadniesz w spiralę zadłużenia musisz stawić czoła problemom, a nie otaczać się w twardą skorupą. Specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika są tymi, którzy mogą skutecznie pomóc. Tak jak to zrobili w sprawie z powództwa Eques Creditum, gdzie wykazali w sądzie bezzasadność roszczenia.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Spirala długów