Kiedy nasi Klienci spłacają wcześniej swoje zobowiązania, nasi prawnicy z kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika przezornie proszą, aby dać nam możliwość sprawdzenia rozliczenia pożyczek. Nauczeni doświadczeniem, wiemy jak to wygląda w rzeczywistości. I w przypadku Pani Anieli nie pomyliliśmy się, przypuszczając, że zapewne nie było to zrobione jak należy. Kilka spłaconych wcześniej pożyczek sprawiło prezent naszej Klientce. Po analizie dokumentów okazało się, że kobieta ma utopione prawie 6100 zł, którymi nadal obraca Aasa. Pomimo wysłania kilku pism z wezwaniem do zwrotu nadpłaconych pieniędzy, firma pożyczkowa nie chciała przyznać nam racji. Dopiero, kiedy wnieśliśmy pozew i sąd wydał wyrok, nasza Klientka doczekała się zwrotu pieniędzy.

Pozwana: Aasa Polska S.A.
Wysokość długu: 6.042,29 zł
Zadanie: Odzyskanie pieniędzy
Uzyskany efekt: Zwrot pieniędzy za wcześniejsze spłaty pożyczek

Aasa zwraca pieniądze

Staramy się pokazywać różne aspekty oddłużania. Dzisiaj trochę szerzej o odzyskiwaniu pieniędzy od byłych wierzycieli. Tak proszę Państwa, to też jest oddłużanie. Bo jak inaczej można nazwać tego typu zastrzyk gotówki, który dla osoby wychodzącej z pętli zadłużenia jest jak gwiazdka z nieba. Może je rozdysponować na spłatę bieżących zobowiązań lub odłożyć jako zabezpieczenie w chwili, kiedy na przykład zapadanie wyrok sądu, gdzie będzie konieczne wyłożenie pieniędzy. Wtedy nie musi się już martwić skąd je weźmie. Nie musi się bać, że nieuregulowana kwota z prawomocnego wyroku, nakazu zapłaty stanie się powodem do wszczęcia wobec niej egzekucji komorniczej, która przecież też jest obciążona całkiem niemałymi kosztami.

Zawsze poddając analizie dokumenty Klientów, którzy wpadli w pętlę zadłużenia, nasi specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika badają je pod różnym kątem. Nie tylko skupiamy się na tym, gdzie należy negocjować, gdzie trzeba spłacać, a gdzie czekać na sąd. Patrzymy też, gdzie zostały pogrzebane pieniądze, które będzie można odzyskać. Wiemy w jak trudnej sytuacji są dłużnicy i jak bardzo często rolowali długi przedłużając, refinansując czy po prostu spłacając wcześniej swoje pożyczki. A pożyczkodawcy nie rozliczali się z nimi należycie, albo wcale tego nie robili. Zamykali zobowiązania i tyle. Dłużnik nieświadomy swoich praw był szczęśliwy, że jednego ma z głowy i nawet nie myślał, że coś mu się od niego należy.

Dlatego tak ważne jest skorzystanie z pomocy specjalistów w  oddłużaniu. My będziemy wiedzieli jak wyprowadzić dłużnika na prostą, ale też gdzie szukać jego pieniędzy.

Zwrot za wcześniejsze spłaty

Na przykładzie Aasa jednoznacznie widać, że opłaca się walczyć o swoje z pomocą profesjonalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Aasa zwraca pieniądze