Wiemy jak wyprowadzić dłużnika na prostą. Za nami lata doświadczeń, okupionych ciężką pracą. Portal Dłużnika to strona Kancelarii Prawnej Exire, która od kilkunastu lat skutecznie pomaga zadłużonym. Wiemy, że nad dłużnikiem wisi widmo komornika i robimy wszystko co w naszej mocy, aby go przed nim uchronić. Sprawa o 30 000 zł trwała długo, ale w końcu mamy korzystny wyrok w sprawie Profi Credit. Wierzyciel nie chciał odpuścić i walczył w II instancji. Widocznie był pewien, że w apelacji zostanie podważone orzeczenie sądu I instancji. Z kolei nasi specjaliści w oddłużaniu trwali na swoim stanowisku. Wiemy ile nerwów kosztowało naszego Klienta czekanie na ostateczny wyrok, ale jak widać było warto. Apelacja Profi Credit została oddalona w całości.

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: 30.000,00 zł
Zadanie: Obrona procesowa w sądzie I i II instancji
Uzyskany efekt: Oddalenie apelacji w całości

Chcesz wyjść z długów? Specjaliści z Portalu Dłużnika mogą skutecznie Ci pomóc

Nie bez kozery twierdzimy, że umiemy i wiemy jak wyciągać naszych Klientów z długów. Za naszymi sukcesami stoi duża grupa specjalistów, którzy dosłownie podporządkowują swoje życie pracy dla dłużników. Robią to nie dlatego, że muszą, tylko dlatego, że chcą i pomaganie innym daje im ogromną satysfakcję. Za nami lata ciągłego doskonalenia naszego warsztatu pracy, wprowadzania nowych sposobów radzenia sobie z długami i nieustające rozwijanie umiejętności naszego wyspecjalizowanego zespołu prawników, radców prawnych i aplikantów. A wszystko po to, że kiedy zwracacie się Państwo do nas z problemem, poczuwamy się do obowiązku, aby poprowadzić Waszą sprawę najlepiej jak tylko jest to możliwe. Wiemy, że nad dłużnikiem wisi widmo komornika, jak i poczucie ogromnej winy za to co się stało. Rewelacyjnie, że coraz więcej z nich zwraca się o pomoc do Portalu Dłużnika i dzięki temu może z sukcesem wychodzić z długów. Tylko tym świadomym uda się uporać z zadłużeniem.

Korzystny wyrok w sprawie Profi Credit

Kiedy na samym początku sądowej batalii z Profi Credit poddaliśmy analizie dokumenty w sprawie, w zasadzie wiedzieliśmy, że musi się ona zakończyć pomyślnie dla naszego Klienta. Tak też się stało, poniżej prezentujemy korzystny wyrok w sprawie Profi Credit. Jedyne na co nie mieliśmy wpływu, to czas jaki miał upłynąć do jej zamknięcia. Ale szczęśliwi czasu nie liczą, a właśnie takim człowiekiem jest teraz Pan Zbyszek. Nie ma już uporczywego wierzyciela domagającego się od niego zapłaty prawie 30 000 zł i może spokojnie zamknąć rozdział pt. „Profi Credit”.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Korzystny wyrok w sprawie Profi Credit