Prezentujemy kolejną ciekawą sprawę, która dzięki naszemu uporowi zakończyła się pomyślnie. Wypowiedziany kredyt w Getin Bank trafił do sądu, ale nim to się stało Bank wielokrotnie odrzucał jakiekolwiek propozycje ugody. Wielu specjalistów z Portalu Dłużnika studiowało wszystkie dokumenty w sprawie, aby różne spojrzenia na ten sam problem, pomogły w obraniu właściwej i skutecznej linii obrony. Jak widać mamy to i jesteśmy naprawdę z siebie dumni. I tym razem dla naszego Klienta udźwignęliśmy sprawę. Sąd oddalił roszczenie w całości. Pozostaje czekać na uprawomocnienie się wyroku lub dalszą obronę w apelacji. Czekamy teraz na ruch ze strony Getin Banku.

Wierzyciel: Getin Noble Bank S.A.
Wysokość długu: 48.000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Praca, praca i jeszcze raz praca

Pomimo, że siedzimy w pracy z dłużnikami już tyle lat, zawsze kiedy zapadają wyroki korzystne dla naszych Klientów cieszymy się razem z nimi jak małe dzieci. Nic nam nie daje takie dobrej fazy, takiego solidnego kopa do jeszcze cięższej pracy, jak właśnie takie sukcesy.

Proszę Państwa też nie jest tak, że nasi specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika cieszą się tylko tam, gdzie zapadają wyroki oddalające roszczenia w całości. Nie, przecież ograniczenie powództwa też jest sukcesem w przypadku, kiedy pozywający miał mocne papiery i co jeszcze ważniejsze, istniał bezsprzeczny dług. Takie sprawy często wymagają od naszych Mecenasów o wiele większego wytężenia umysłów, ponieważ nie są proste. Wykazanie nienależności opłat poza kapitał kredytu nie jest wcale takie proste. A jeszcze wykazanie tego w taki sposób, aby przekonać do swoich racji sąd, wymaga już wyjątkowo specjalistycznych umiejętności. I jak wielokrotnie Państwu pokazujemy, nasz zespół takowe posiada, potwierdzając je licznymi wyrokami.

Wypowiedziany kredyt w Getin Bank

Wyrok wydany przez sąd I instancji na korzyść naszego Klienta z powództwa Getin Noble Banku jest jeszcze ciepły. Ale już dostarczył nam wszystkim wiele radości. Tak właśnie kończy się kolejna historia, wypowiedziany kredyt w Getin Bank kończy się dobrze, ale dla naszego Klienta.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wypowiedziany kredyt w Getin Bank