„Panie Mecenasie, nie chcę mieć komornika.” Te słowa ciągle dźwięczą w uszach naszych specjalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika, którzy przeprowadzają dziennie po kilkadziesiąt rozmów z dłużnikami, którzy zostali pozwani przez swoich wierzycieli. Bardzo często za pozwami stoją podmioty przejmujące długi. Dzięki naszej pracy wielu zadłużonych unika egzekucji i co jeszcze ważniejsze ich długi zmniejszają się. Pan Mirek najbardziej bał się właśnie komornika i to skłoniło mężczyznę, do nawiązania z nami współpracy. Wiedział, że naszą domeną jest walka z długami i dlatego powierzył nam swoje sprawy.

Wierzyciel: DeltaWise OU
Wysokość długu: 1.800,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Nie chcę mieć komornika

Każdego dnia Mecenasi z Portalu Dłużnika procesują się z podmiotami pozywającymi naszych Klientów za długi. Pokazujemy niedowiarkom jak i tym, którzy myślą, że już nic nie można zrobić, że wiele pozwów jest do podważenia w sądzie w całości lub części. Należy zaznaczyć, że podstawą skutecznej obrony musi być szeroka wiedza ukierunkowana na to, co ma związek z finansami, prawem bankowym jak i cywilnym. Umiejętność poruszania się pomiędzy tymi dziedzinami, pozwala nam odpierać liczne ataki pozywających i skutecznie bronić naszych Klientów.

Proszę Państwa, obrona procesowa obok negocjacji jest jednym z najskuteczniejszych sposób na walkę z zadłużeniem. Oczywiście nie wszystkie długi powinny trafić do sądu. Są takie, które bezwzględnie należy „rozbrajać” podczas negocjacji.

Jeżeli wpadłeś w długi, zaciska się na twojej szyi pętla zadłużenia nie czekaj, aż sprawy zajdą jeszcze dalej. Skontaktuj się z kancelarią prawną Portal Dłużnika, która specjalizuje się w oddłużaniu. Uzyskasz u nas kompleksową pomoc na najwyższym poziomie, którą zapewni Ci sztab profesjonalistów.

Kolejna wygrana z Deltawise

Ponownie nasi specjaliści z kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika udowodnili, że trzeba wnosić sprzeciw od nakazu zapłaty. Należy się bronić przed roszczeniami, ponieważ jest to jedyna droga, która może uchronić dłużnika przed egzekucją komorniczą. Bo jak pokazuje nasze doświadczenie, wiele powództw jest niezasadnych. Dzisiejsza sprawa ma zakończenie, które lubimy najbardziej. Oddalenie przez sąd powództwa w całości, skutecznie zamyka drogę DelaWise do dochodzenia roszczenia na drodze egzekucyjnej.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Nie chcę mieć komornika